Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki modellkedni viszi a gyerekét?

Figyelt kérdés
5 éves lányom van, és mindenki vagyis sokan azt mondják, hogy miért nem viszem modellkedni, már egészen kiskorától mondogatják úton útfélen, ismerősök, idegenek is, mert nagyon gyönyörű, mindenki azt mondja kiköpött Palvin Barbara csak 110 centis kiadásban, amúgy szerintem is teljesen ugyanúgy néz ki. Imád is szerepelni, imádja a társaságot, mindenkivel közvetlen, szeret a középpontban lenni bárhol. Én is gondolkodtam rajta már, hogy megpróbáljuk valahol, de sose vágtam még bele. Vannak fenntartásaim. Valakinek van esetleg tapasztalata erről? Mi a véleményetek róla?
2022. nov. 15. 07:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Azért a szépséget ugyanolyan erénynek venni, mint más tulajdonságot elég furcsa gondolkodásra vall. Bár teljesen logikusnak tűnik, ha valóban az a szempont, hogy olyan ruhát vásárolj, amit szép nő reklámoz. Felszínes, külsőségekből ítélő gondolkodás.
2022. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem 10-es nem ugyanolyan.

A szépségért nem tett ő semmit, csak megszületett, míg ha jó ember, odafigyel màsokra, okos, tanult, stb az az ő munkájànak a gyümölcse.

Én személy szerint úgy vagyok vele igazàn büszke arra legyen valaki, ami az ő sajàt érdeme. Hisz mi jogon gondolja magàt többnek, a másikat kevesebbnek olyan dologért amibe soha nem volt beleszólása? Nem mi vàlasztjuk a külsőnket, a gyereknek meg pont ilyentàjt kellene ezt megtanítani, nem azt a korcs érzést erősiteni benne miszerint ő szép és erre legyen is büszke, mert ettől ő több mint a Julcsi, mert az bezzeg csúnya kislàny.

Gusztustalan. Épp elég külsőségcentrikus világ ez enélkül is.

A felnőtt modellek meg nemtudom hogy jönnek ide.

2022. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A mienk statisztálni jár, és imádja. Így, ha akarná, modellkedni is engedném. (Nem professzionálisan, hanem alkalomszerűen, mint a forgatásokat.)

De ő fotózást nem akar. Ő színházban szeretne inkább játszani.

2022. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vinnèm. Ha szeretne majd szerepelni, akkor később szerepelhet saját döntése alapján. Nekem nincs bajom a szépség iparral, de ilyen kicsinek én szeretném, ha inkább játszana többet még szabadidejében, maradjon csak gyerek mèg picit vagy ha valami kötöttség kell sportoljon, táncoljon, bármi ami később a hasznára válik és tud rá építeni.
2022. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem mindig az a hülye műsor jut eszembe a tlc-ről.

Mikor a kövér anyuka vért izzad minden verseny előtt, és ki van akadva, amikor valami hiba is csúszik a gépezetbe.

Volt olyan rész, mikor a kislány sírt, mert fájt a szeme a műszempillától, az meg csak ragasztotta felfelé neki, mint valami eszelős.

Mikor meg nem nyernek semmit, meg teljesen megőrül, a gyerek meg ordít. De legalább a pedók jól szórakoznak.

2022. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak az alkalmi fotozást, szereplést engedném (Ahol maradhat gyerek). Versenyt nem.
2022. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%

Nekem mindig az a hülye műsor jut eszembe a tlc-ről.


Miért nézed? Miattad érdemes őket oda vinni, mert ezek szerint érdekel.

Ne keverjük már ezt egy fotózással egy katalógusba.

2022. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem mindig az a hülye műsor jut eszembe a tlc-ről."


Ha a Toddlers in Tiaras-ra gondolsz, akkor az nem modellkedés, hanem gyerekszépségverseny, ráadásul "glitz", vagyis nyakik felöltöztetve. Borzalmas.


Viszont a "modellkedés" gyerekeknél itthon - ha rendes ügynökségnél csinálod - ált. azt jelenti, hogy pl. fotósorozatot csinálnak vele a Decathlon újsághoz pár ruhában, amit árulnak, vagy egy-egy Regio-s játékkal a kezebében.

Egynapos elfoglaltság, és ennyi.


A kifutós modellkedés megint más, oda nem is tudom, hogyan lehet bekerülni. Oda nem engedném, de én nem is arra asszociáltam. (13-as voltam.)

2022. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem tenném ki ilyennek a gyerekemet, mivel egyrészt gyerekabúzusnak tartom, másrészt nem cselekvőképes, hogy ehhez felelősen hozzá tudjon járulni. Szigorúan tiltanék és törvényileg szigorúan büntetném az egész bizniszt, ugyanaz mint a gyermekprostitúció.
2022. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy 5 évesen hogy néz ki, nem sokat jelent. Én instán követtem pár gyönyörű orosz gyerekmodellt, hát, sokukból teljesen átlagos kamasz lett. Amúgy két lehetőséged van, vagy elviszed castingra egy tv csatornához, vagy egy komoly felnőtt modellügynökséghez fordulsz (ezeket a vicckategóriás gyerekmodell-ügynökségeket inkább felejtsd el.) Ilyen korban semmilyen komoly munkát nem fog kapni, vagy ha igen, rengeteg munka (pl: késő estig tartó forgatás), néhány tízezer forintért.

Ha még 14-16 évesen is kiemelkedő adottságai vannak, akkor érdemes elkezdeni modellkednie, de még akkor is csak abban az esetben,ha 175cm-nél magasabb. A nemzetközi kifutómodellkedéssel nagyon jól lehet keresni, de a modellalkat feltétel. A magyarországi munkák nem fizetnek jól általában, sokszor hívnak ilyen-olyan kisebb bemutatóra,statisztának,hostessnek, sokszor nem fizetnek ki, sokszor azt mondják, fizetni nem tudnak,de majd jó lesz neked referenciának a munka.

Az,hogy PB ennyire sikeres lett, kivételes dolog, és még ha a hasonmása is a lányod, akkor sem biztos,hogy sikeres lesz.

2022. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!