Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kuki felállási dolgok?

Kuki felállási dolgok?

Figyelt kérdés

2 fiam van. Egyik úgy született, hogy állt a kukija, mondjuk így viccesen. Konkrétan fejen pisilte magát. A kisebbiknek viszont 9 hónapos volt mikor először bekeményedve láttuk. Azóta is csak havonta 1x látom úgy, de sem fürdésnél, sem ha matat pelusozásnál, az a pár alkalom is olyan, hogy olyan előre mered nem fel. Szerintetek? Akinél volt efféle probléma, ha ez az, akkor ez köthető-e valamilyen idegrendszeri betegséghez, vagy máshoz? A bőr már lejött a makkról. 3x szakadt fel neki erőltetés és vérzés nélkül de elég csúnya piros volt. Lehet attól, hogy fél? Egyébként van hogy megfogja és nevet, mert csikis neki. A heréi lent vannak, és ahogy látom jó fejlettek, urológus azt mondta telefonon hogy majd a háziorvos megmondja. Háziorvos pedig hogy nem kell ezzel foglalkozni. Hmmm? Most 2.5 éves lesz. Érdekel a véleményetek.

Köszönöm!


2022. nov. 25. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mi a gondod. A gyereknek semmi baja, hallgass az orvosra.
2022. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálom, de esküszöm nem értem mi a problémád, pedig fiam van.
2022. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem fiús anyukaként, hogy mi a kérdés
2022. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Te valami perverz vagy, kérdező? Vagy csak úgy idejöttél a fiad nemi szervéről beszélgetni? Mondjuk az is elég beteg.
2022. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom első fia, és nem tudja, hogy normális e, hogy ilyen kis fiatalon félig-meddig merevedik.

Nem kell megkövezni.

2022. nov. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerűbben. Az első fiamnak újszülött kortól láttuk mindig folyamatosan teljesen állva, még pisiléskor is. A másodiknak meg furcsállom, hogy nagyon ritkán és épphogy, meg hogy csak 9 hónaposan először. Bocsánat, nem vagyok semmiféle beteg, csak furcsa, hogy az urológus azt mondta elsőt háziorvos nézze meg. A háziorvos meg azt hogy ne foglalkozzak vele. Ezert kérdezem, hogy szerintetek ez is normális? Gondolom fiús anyukák észrevették, hogy már kórházban peluscserénél is látszik.
2022. nov. 26. 02:03
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Fiam van, első gyerekem, de nem értem, mi a bajod. Most azon pörögsz, hogy miért nem áll 0-24 a gyerek pöce? De amúgy szerintem is valami perverz vagy.
2022. nov. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok az. Úr Isten. 0-24 az szerinted normális lenne? Kérlek ne bánts, csak aggódtam, hogy a 2 fiú ennyire más. Az azért eltérés, hogy minden nap, vagy 2.5 év alatt mondjuk 10x, de az is olyan, hogy fogjuk rá. Nagyon sok problémája van szegényemnek idegrendszere sérült, de tudni szerettem volna, hogy ez normális, vagy ahhoz társítható. Na mindegy is. Majd megtudom egy 50. orvostól, akinek lehet gyereke sincs, csak tudja hogy ez nem gond hagyjam, később meg ha valami helyrejön, akkor ezt anyuka miért nem mondta ugye ...
2022. nov. 26. 02:14
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Èn értem az aggodalmad


Vidd el másik urológushoz.


Szerintem sem normális 2,5 évesen.

2022. nov. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
De miért kéne állnia folyamatosan? Ezt ki mondta neked? Nem baj az sem ha pisilésnél feláll, az sem ha nem. Ezzel ne hordozd orvoshoz, mert teljesen felesleges.
2022. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!