Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rekedtségre ki mit ad a...

Rekedtségre ki mit ad a gyermekének?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kislányom szeptemberben kezdte az ovit

Szeptember,október betegség mentes volt, de november első hetében jött a hurutos köhögés. Rá pár napra a köhögés megszünt szépen, jött helyette taknyolás, ami szintén elmúlt, de a köhögés után rekedtesen beszél egész nap. Már szóltak az oviban, hogy rekedt a gyermek. Orvost hívtam, mondta vegyek Cetirizin hexalt,de ez sem használ. Ugyanugy rekedt. Megint hivtam, azt mondta majd elmúlik, ne foglalkozzak vele,de engem idegesít


Ti mit adtok rekedtségre, ami tuti bevált?



2022. nov. 26. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk még ilyen nem volt szerencsére, de a sógornőmék hasonlóan jártak a 8 éves fiukkal. Reggel-este kammillával gőzöltették, és rengeteg citromos mézes teát itattak vele. Néhány nap alatt sokkal többet javult, mint az orvos által javasolt gyógyszerrel. A te lányod még persze kisebb, de ha gondolod, egy próbát szerintem megér.
2022. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mézet és inhalátort használunk ( nekem a teljesen elment hangomra az utóbbi nagyon jó volt)
2022. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kap mézet is, inhaláltunk is salvus vizzel, de semmi javulás

A patikába a Herbal Swiss Kidet ajánlották, de már annyi féle szirup van itthon hogy huu...

3 éves lesz decemberben

2022. nov. 26. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Kalcium szirup, Szlovákiában lehet kapni, mindig ezt kaptam kiskoromban rekedtsègre, kruppra. Borzalmas ìze van, de hatásos.
2022. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Rekedtségre semmit.
2022. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Izlandi zuzmó, van szirup is cukorka, talán nyalóka.
2022. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Hársméz

1 nap alatt elmúlt a héten a rekedtség

2022. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Jó minőségű csokoládét adok neki,ha rekedt de amúgy nem beteg. Ez nálam is sokszor bevált már. És rengeteg folyadék, ilyenkor napokig csak leveseket főzök. Feleslegesen nem gyógyszerezem. Ha nagyon nem múlik, irány az orvos mert lehet hangszal gyulladas, mandulagyulladas, pajzsmirigy gyulladas is.
2022. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7es. A hársmézből mennyit kell adni naponta?
2022. dec. 10. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 2-3 kiskanállal adtam neki
2022. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!