Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvesztettem a tekintélyemet,...

Elvesztettem a tekintélyemet, hogyan hozhatnám vissza?

Figyelt kérdés
2,5 éves lányom teljesen kifordult magából, nem ismerek rá! Napról napra roszabb, ezek előtt olyan ügyes volt, mindenben együttműködött és szót is fogadott! De mostanában...Mintha arra specializálódott volna, hogy engem bosszancson! Ha megyünk valahová egy órán át kergetem a lakásban, mert nem akar öltözni, megütni nem akarom, de véges a türelmem és ekkorra már álltalában úgy ordítok vele mint egy sakál, erre ő meg sikítozva rohangál tovább és vérig sértve érzi magát ha erőszakkal ráadom a ruhát, ja és persze ekkor jön a hiszti...megüt, csapkod, dobál, és közli velem, hogy nem szeret....na ekkor már sírok én is! Minden nap kész harc, többet sírok mint nevetek a gyerekemmel, szörnyű! Ne fogad szót, bármit mondok! Állítólag csak itthon ilyen, mert ha anyósom elviszi hozzájuk ott semmi gond nincs, de mikor hazahozza már az ajtóban ellenkezik! Mit rontottam el? Velem van a baj? Annyira elkeseredett vagyok, éjszaka sírok és töröm a fejem, hogyan tegyek rendet a kapcsolatunkban! Kérlek segítsetek ötletekkel, tapasztalatokkal és néhány megnyugtató szóval! Köszi
2010. okt. 1. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

ki fogja nőni.ezen minden gyerek átesik feszegeti a határait.kitartás.

a legjobb, ami nekem bevált, h levegőnek méztem, nem foglakoztam a hisztikkel.aztán kis idő múlva észhez tért.

2010. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ha ez vígasztal, nálunk dettó ez a helyzet! Szintén 2,5 éves és szintén kislány! Nálunk pár hónapja kezdődött, mostanra valamelyest javul a helyzet! Nekem az vált be, hogy becsukom a szobájába büntiből, ha nem fogad szót, ha hisztizik. Volt hogy egy órán keresztül ordított, mint akit ölnek, de abba hagyta és jött bocsánatot kérni. Kicsit idegtépő, de nekem bevállt és sok türelem kell hozzá.

Sajna ezt a korszakukat élik, barátnőm gyerekei is átestek rajta. Keresik a határaikat, ilyenkor nem szabad rájukhagyni mindent! Vágj fapofát és büntesd meg valahogy, én csak legvégső esetbe ütök a popsira, de akkor már én is nagyon kiakadok és a férjem szerint, enyhe túlzásal, vérben forognak a szemeim! :))))


Kiatartás, ezt is kinövik, mint már annyi mindent!

2010. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok ok köszi
2010. okt. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!