Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kérjünk és mit ne kérjünk...

Mit kérjünk és mit ne kérjünk kislányom első születésnapjára?

Figyelt kérdés

A család kérte,hogy írjuk össze, hogy mit szeretnénk kérni és mit nem szeretnénk kérni kislányom első születésnapjára.


Ötleteket szeretnék kérni, hogy mit lenne ajánlatos kérni neki (gondolok itt pl.készségfejlesztő játékokra) illetve mit nem lenne már érdemes kérni (pl. csörgő). Illetvte barátnőm mondta, hogy az ékszert is írjam a listára (tudja hogy nem vagyok ékszer-baba párti), mert a kislánya arany karkötőt kapott, mer anyósáéknál úgy 50 éve ez a divat. Hát őszintén szólva engem is ki rázott a hideg, hogy ékszert hordjon a kislányom. :D


2022. dec. 30. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Kérni? Hát ilyet se hallottam még. Mi csupa hasznos dolgot kaptunk, pl pelus, ruha, rágható biszbasz. Mi másra lehet szüksége egy 1 évesnek? Fejlesztő játék helyett ott voltam neki én, aki nap hosszat mondokázott, énekelt neki. Ékszerre szerintem végképp nincs szüksége.
2022. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Kompot mondd, hogy nem kérsz, mert csomó rokonom nem tudott róla, hogy káros, és azt akartak venni.
2022. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 flora08 ***** válasza:
70%

Off: Ékszer az egyévesnek... még azt sem hordom, amit az érettségi után kaptam 😶‍🌫️


A kisfiam most októberben volt egyéves, tőlünk is kért a család ötleteket, hiszen mi ismerjük, miket szeret, mi tudjuk, mire van épp szükség, és ők is örültek, hogy hasznos dolgokat adhatnak. Így kapott több könyvet (ami piciknek való, vastag, strapabíró kartonlapokból áll, azt hiszem, lapozó a neve; imádja), ruhákat (mondtam a méretet, anyukám pedig válogatott őszi-őszi téli holmikat: hosszú nadrágot, mellényt, pulóvert), járműveket amiket tud tologatni (kisebb dömper, autó). A többi rokontól kapott két formabedobót. Nagyon jók, de még nem tud mit kezdeni velük úgyhogy egyelőre a szekrényben csücsülnek. Majd próbálgatjuk azt is. A nem kérünk-listáról csak egy elemet tudok mondani: a járássegítőt kérdezték, de mondtam, hogy köszönjük nem, remekül eltologatja az ikeás etetőszékét 😂

2022. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
OF Ékszert hagyományosan azért szokás gy3reknek ajandekozni mert értékálló-ha arany, ugye- és később ez hozzájárulhat az anyagi hekyzetehez, nemmfeltetlenul azért, hogy hordja
2022. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Hasznos dolgot, pl pelus, ruha, rágható biszbasz ne.
2022. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi duplot kaptunk ( másfél évesen jó) letve formabedobót és építőkockát. De jó ilyenkor bármi amit pakolgatni lehet.
2022. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Panel vagy családi ház? 1 évesen az enyémek a tolható játékokat imádták nagyon, már lépkedtek. De panelben inkább ne.

Formabedobó, duplo, de a lányom babát is kapott, már szerette 1 évesen is.

Tolhatóak közül ilyen csattogó vackok de akár bevásárlókocsi, bébitaxi is lehet.

2022. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
FP tanulo asztal ,meg van a FP ugralo zebra. Azt imadjak. Jo sok fejleszto játék van ennek a korosztalynak,pelus es ruha es ajandekutalvany is jo.
2022. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ékszer??? 😂😂
2022. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérhetsz olyat is ami az elkövetkezendő félévben lesz jó neki.Pl kerti hinta vagy csúszda nem tudom panel vagy kertesbe laktok-e

Futóbicikli vagy kismotor vagy ilyesmi.

Vannak 1 éveseknek kirakók vagy pl,építőkocka formabeillesztő vödröcske .képes könyvek ez a hajrogathatós.

A kisfiam nqgyon szereti pl a bevásárlókocsit vagy ilyen kis taliga azzal játszik sokat a szobában

Ha nagy acsalád azért érdemes beszélni mert sokan ugyanazt akarják majd megvenni.

2022. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!