Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telt a szilveszteretek...

Hogy telt a szilveszteretek kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés
Valakinél 2 és 5 éves gyerekekkel otthon semmi extra nem volt, korán feküdtek le a gyerekek. Mástól hallottam hogy ugyanekkora vagy még kisebb gyerekkel kifulladásig ment a buli házibuliban mert a szülőknek bulizni volt igénye. Nálatok hogy telt a szilveszter?
2023. jan. 3. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A 7 éves lányom a testvéreimmel, szüleimmel és a baráti körrel bulizott. A 4 éves fiam beteg volt, így mi itthon maradtunk vele. Szóval nálunl volt ez is, az is.
2023. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

2.5 éves ugyanúgy aludt már 9 óra után, mint a többi este.

Sőt mi a férjemmel is már 10 után lefeküdtünk.

Bár én már lassan 8 hónapos terhes vagyok, így egyáltalán nem hiányzott a bulizás

2023. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Mi szilveszteri díszletben fotózkodtunk a 4 hónapossal, aztán lehúztuk a redőnyöket becsuktuk az ablakokat, reméltük a legjobbakat...szerencsére nem ébredt fel a zajra.

Számunkra az idei nem volt megtartva. Mosogattam, zuhanyoztam, fejtem, szoptattam. Éjfélkor feküdtünk szokásos módon, szóban köszöntöttük egymást és megvártuk míg lemegy a durrogás aztán aludtunk.

Talán jövőre már több fér bele.

2023. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Hajdúszoboszlón voltunk a fürdőben, utána otthon kis pezsgőzés (gyerekpezsgővel neki). Ő időben elaludt,mi megvártuk az éjfélt. Akkor pezsgővel koccintottunk és alvás. 6.5 éves autista kislányunk van.
2023. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Derjaderja ***** válasza:
94%

Barátaink meghívtak, nekik is két kisgyermekük van, és volt ott még egy család.

5-6 között érkeztünk, 9 után valamivel távoztunk. Aznap nem fúrdettem, kb 10re aludtak el. Ledőltünk filmet nézni, párom 11 körül elaludt, én kb negyed egykor.

Klassz volt minden. Még sose szilvesztereztünk szülőként együtt, hagyományosan dolgozik olyankor.

2023. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 2,5 évesünk és egy 2 honaposunk. A kicsi időben le lett rakva aludni fel 9kor, a nahy kicsot tovább még fent volt velünk. Mikor elaludtak a gyerekek akkor kicsit jázszottunk a barátainkkal és 2kor mar mi is mentünk aludni. Nálunk voltunk.
2023. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

3 éves gyerek. Bográcsozós kertipartiban voltunk. Én este nyolckor hazajöttem a gyerekkel, fürdetés, néztük kicsit az ablakból a tüzijatékokat, alvás. Megittam egy pálinkát, nyomkodtam kicsit a telefont, és mentem aludni én is.

A férjem éjfél előtt kicsivel ért haza, ő is jött aludni. Ennyi.

2023. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

8 és 5,5 éves gyerekeink vannak. 8 év után mentünk volna bulizni, de a kicsi belázasodott. Mivel a nagynak semmi baja nem volt, az apjával elmentek bulizni. Ők hajnali 4-ig fenn voltak.

Én a kicsivel szintén éjszakáztam, mert elég vacakul volt.

2023. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
3 és 5 évesek, aludtak rendes napirend szerint. Mi megvártuk az éjfélt, de utána még fél 2-ig forgolódtam, mert folyamatosan ment a környéken a tűzijáték.
2023. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

A 2,5 éves a nagymamánál "bulizott", de ugyanúgy 9-kor ágyban volt, mint bármikor máskor. Én a 2 hónapossal itthon "buliztam", végre befejeztem a régóta húzott sorozatomat és hamburgert rendeltem. Egy egész deci bort megittam az este folyamán, szóval nagyon rosszalkodtam. 10-kor már bedőltem az ágyba, addig bírtam, de éjfélkor a petárdák meg a tüzijáték felébresztett, szóval legalább az ablakból tudtam nézni pár szép fényt.

A férjem mindeközben házibuliban volt a barátainkkal (én küldtem, legalább neki legyen jó, ha már én nem szórakozhattam, még mielőtt nekiestek itt :D ).


Szóval nálunk így telt. Jövőre úgy tervezzük, hogy már mindkét gyerek a nagyinál partizik, mi meg a barátokkal.

2023. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!