Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres csepp bevállt a gyerekei...

Béres csepp bevállt a gyerekeiteknek? 4évesnek adnám,immunerősítés és,hogy jobb étvágya legyen. Meddig ideig lehet adni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Étvágyra igen, immunerősítésre nem. Ameddig akarod.
2023. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Zoldseg, gyumolcs, friss levego, nem agyonoltoztetes a jo immunrendszerre, etvagyra a B vitamin tartalma miatt jo.
2023. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Évek óta szedik a gyerekeink, ettől függetlenül rendszeresen betegek.

Azon lehet elmélkedni, hogy még többet lennének-e betegek, ha nem szednék, de a saját családi példánkon én azt látom, inkább lelki megnyugtatás ez az anyukáknak, hogy ennyivel is többet tettek gyerekük egészségéért.

Szóval én nem sok értelmét látom.

Az étvágynövelés célját nemigen értem: mozogjon sokat és ritkán egyen édességet.

2023. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom csak kúraszerűen szabad szedni. Főleg megfázásos időben ,ősztől-tavaszig és kell kb 6hét hogy ,,javulás" legyen.Na nálunk semmit se segített az immunrendszerén, viszont jó bőrben van a lányom úgyhogy az étvágyát meg nem kell javítani. Mondjuk én azon sem láttam rendkívüli változást szóval nálunk nem működött.
2023. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolog vált be, és az az inhalátor. Minden nap egyszer a megelőzéshez, ha beteg, akkor napi kétszer. Tavaly tavasz óta használjuk, a lányom azóta két napot hiányzott betegség miatt nagycsoportban, bár azt azért jelzem, ő sosem volt egy kimondottan beteges típus, de most annyit se volt rosszul, mint eddig.


Ami az étvágyat illeti, szerintem jellemző erre a korosztályra, hogy nem esznek sokat. A lányom babaként brutál sokat evett, most alig (5 éves). Nassolnivalót nem kap, de így sem eszik sokat, és nagyon válogatós, pedig nem ezt látja itthon. Nem hiszem, hogy ez cseppekkel megoldható.

2023. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az en gyerekeim szeptembertol majusig szedik minden evben. C es D vitaminnal kiegeszitve. Nem sokat betegek. A nagycsoportosom ebben a tanevben eddig 3 napot hianyzott, a masodikos 5 napot 2 reszletben. És altalanossagban is csak ennyire betegeskednek. Hogy a beres csepp az oka vagy nem, sosem fog kiderulni:D nyaron nem kapjak de akkor sem betegek.
2023. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os vagyok: 2 eves koruktol kapjak, mindig a testsulyuknak megfeleloen szamolom ki az adagot. Az etvagyukat nem tudom mennyire befolyasolja. A kicsi mindig is nagy evo volt, a nagyobb pedig "fenyevo".
2023. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!