Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fél hatos kelés működőképes?

Fél hatos kelés működőképes?

Figyelt kérdés

Két éves gyerekem hamarosan bölcsis lesz. Sehogy nem megoldható későbbi kelés. Egyelőre nem, csak ha majd átveszik a közelebbi bölcsibe. Legkésőbb szeptemberben. Ugyanakkor fog kelni az ovis gyerekem is.

Illetve mivel a párom több műszakban dolgozik, megoldható, hogy három hétből kettőn később keljenek, de akkor ugye oda a fix napirend.

Van itt akinek hasonlóan korán kel a kicsije?



2023. jan. 10. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Sztem nagyin korai a fél.6..
2023. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem magától kelt 5 kor és azóta sincs hiszti ha kelteni kell. Mi 6 kor már az oviba tartunk!
2023. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1# szerintem is, de nem tudok mit kezdeni, egyelőre ez van.

Nem írtam külön az utolsó mondatom mellé, de tapasztalatokat várok inkább.

2023. jan. 10. 20:55
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Korai persze ha alapból később kelne, de nálunk is így lesz ha 4 éves korában visszamegyek 6 óra helyett 8 órába dolgozni. Szerintem megszokják, legalabb cserebe talán könnyebb elaltatni délután és este.
2023. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk az ilyen korán érkező gyerekeket, van hogy reggel érkezéskor vissza is fektetik aludni, mert másképp nem bírják ki a déli alvásig.
2023. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Légyszi ne pontozzatok le másokat. Nekem mindegyik tapasztalat hasznos.
2023. jan. 10. 21:29
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Ez attol is fugg, hogy alapbol milyen a gyerek es csalad belso ritmusa. Nalunk a ferjem es lanyom keson kelo es fekvo, en koran mukodok jol.

Mi biztosan nem birnank.

2023. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit sajátos napirenddel megoldható szerintem. Annyival korábban kell lefektetni, és lehet, hogy jobban megy majd, hosszabb lesz a délutáni alvás is az éjszakai rovására. Mivel az ebéd adott, lehet, hogy dupla tízórai kell stb., ezeket gondold át. Tesóm gyerekei is 6 előtt kelnek mert a Petőfi híd mellett laknak és zaj van, semmi bajuk, annyival korábban elalszanak.
2023. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem mi a kérdés, ha kelni kell hát ez van, nincs m@s opció. A gyerekeimnek is kellett 6 kor már oviba volt a kisebb, mert a nagyot spec ovuba hordtam a városba , ő volt csak ott mert az ovi később nyitott, de nekem vissza is kellett mennem dolgozni 7:30 ra, hogy végezzek hogy érte tudjak menni időbe.

Jól aludtak az oviban.

2023. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 babyboom567 ***** válasza:
66%

Én a kérdést sem értem.

Nálunk kb 5 éves koráig,(és manapság hétvégén)4-5 körül ébredt a gyerek. Fél6kor mi már úton voltunk a bölcsibe,mert 7re be kellett érnem dolgozni.

2023. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!