Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sportra iratjátok be a...

Milyen sportra iratjátok be a gyerekeiteket, és hány éves kortól?

Figyelt kérdés

Titeket milyen sporttevékenységre küldtek a szüleitek?


Ha nem külditek sportolni, akkor miért nem?


2023. jan. 14. 12:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
89%
Ha lenne gyerekem olyanra küldeném/iratnám be amit akar csinálni. Engem olyan sportokra küldtek/irattak be amiket akartam csinálni.
2023. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

2éves, most kezdi a táncot (vegyes tánc, de inkább játszanak) imád táncolni, így közösségben is lesz

Később majd oda íratom ahova menni akar

2023. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyelőre semmire. A nagyot azért nem, mert gyógytornára jár születése óta, nem kell mellé egyéb sport, 7 éves.

A kicsit azért nem, mert még kiscsoportos és pont elég neki az óvoda, mint foglalkozás és nálunk nagyon helyesen a kiscsoportosokat még nem terhelik különfoglalkozással. Középső csoportban lesz "választék", majd közösen választunk.

2023. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

5 évesen kezdett hokizni. Ma már 12éves, külföldre jár minden hétvégen meccsezni.


Engem nem engedtek semmit sportolni, mert sosem volt semmire pénz :(

2023. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4 gratulálok! Ez szép munka. Oda kell figyelni el ne zülljön az ilyen tehetség
2023. jan. 14. 13:06
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

3-8 évig gimnasztika

8-12 minél több sportot próbáljon ki

12 év felett pedig válassza azt amit a legjobban szeret

2023. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Engem ovisként úszni és általános iskolásként kézilabdázni járattak a szüleim, mindkettőt utáltam. Magamtól gimiben és felnőttként aerobikozni, zumbázni és futni jártam.

Nem fogom kényszeríteni a gyereket sem, majd ha ő kéri hogy járhasson akkor mindent megteszek hogy legyen pénz és idő is hordani foglalkozásokra.

2023. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

12 éves és semmire mert nem érdekli.


6 éves focizik úszik.


Pedig testvérek mégis különbözőek

2023. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

3 honapos koruktol babauszasra jartak a lanyaim 4 eves korig. Utana rendes kisgyermek uszasra. Ez heti 1 alkalom. Ezen kivul lovagolnak 6 eves kortol heti 1*. A nagyobbik tsmt tornara jar még heti 2szer, ezt jovore csereljuk tancra es a kisebb is tancolni szeretne.


Van ismerosunk ahol a kislany rsg-zik 7 eves koratol heti 4szer, mas ismerosnel a sport nem erdekli a gyereket, hangszeren tanul.

Lenyeg h olyat valasszatok ami a gyereket erdekli, szereti es van sikerelmenye. Es ne terhelje le a kelletenel jobban.

2023. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Engem is úszni járattak. Nagyon utáltam. De muszáj volt, teljesen alapvető skill, mint a kerékpározás, amit szintén utáltam megtanulni.


Ha nem viszed el és iratod be, akkor nem is fogja semmi érdekelni, ha ott a telefon meg xbox instant gratifikációnak

2023. jan. 14. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!