Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a lánya extrémebb frizurát visel? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés
Te szeretted volna, vagy a lányod? Hány éves a lányod?

2023. jan. 26. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
13 évesen rózsaszínre szerette volna festetni a haja végét. Nyárra megcsináltuk azzal az egyességgel, hogy sulikezdésre levágatja a rózsaszín részt. Nem volt hiszti, kleopátra frizuval kezdte a sulit abban az évben.
2023. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Magentás ombre. 21.
2023. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

A nővérem anno hajnyíróval felnyírta a haját (nem teljesen). Ő szerette volna. 17 vol kb.


Én anno 14 évesen befestettem a hajam szőkére, majd 15 évesen vörösre.

Nem örült kifehezetten anya, de nem volt balhé. A suliban se szóltak, csak a farmer miatt ami széjjel volt szaggatva és túl sok minden látszódott. Volt egy korszakom nekem is, mint mindenkinek.

2023. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromtól festettem szőke melírral,aztán vörösre,feketére..16-18 évesen beütött az emo korszak, akkor olyan hajjal rohangált mindenki,mint egy idióta. Nálunk volt,aki egyszerre melírozta,egy részt rasztázott és a raszta tincsbe kis fém lakatokat akasztott :D de volt minden. A tanárok már semmiért nem szóltak,akkora emo volt mindenki..szerintem egy idő utan röhögtek a markukba a sok hülyegyereken :D
2023. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
13 eves lanyom pirosra festette a hajat
2023. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös: Bátor lány!

Neked is tetszik? Nehezen engedted meg neki?

2023. febr. 1. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem engedtem meg neki, ugy jott haza....

Dehogy tetszik !

2023. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anno kleos bubira vágattam a mellig érő hajam és mézszőkéről kékesfeketére festettem 15 évesen, nem szóltak érte
2023. febr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!