Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Evés-ivás zavarral esetleg...

Eperlekvár8 kérdése:

Evés-ivás zavarral esetleg autizmussal élő tudna tanácsot adni? Valaki tud spezialis autista módszereket erre ?Esetleg nutatták vagy tanitották minden jó ötletet szivesen fogadok.Ivás teknikákat valaki ismer, mert az hogy mutatom, ölembe nem megy

Figyelt kérdés

A fiam 3 lesz márc.-ba auti gyanus sok vizsgálaton tul vagyunk,terapiat is kaponk het 3 ora logopédiai 2 éves k.óta,nyaki hipotoniasan született.Erős akaratos,nem reagal kérdesekre,elvan maradva komonikacio gondok .

Sehogy nem tudom rávenni ülve igyon poharbol vagy ne nukibol.Nem harap ,nem rág ,nem nézi az ételt.Augusztusra lesz helyünk integralóba



#Autizmus gyanu
2023. jan. 26. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Autizmus
Segitség
Evés ivás gondok
4 szavazat
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
100%
5.5 évesen hagyta el a kisfiam a cumisüveget,annak ellenére,hogy az oviban és a bölcsiben is tudott inni pohárból,flakonból.De itthon csak cumisüvegből ivott.
2023. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ti helyzetetekben a legkisebb gond az, hogy csak üvegből iszik. Milyen fejlesztésre jár még? Gyógypedagógus is foglalkozik vele? Vadaskertes kivizsgálás nem merült fel? Milyen integrálóba mentek?
2023. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Két gyógypedagógiai fejlesztést kap.F83 kódot kapott.Human genetika van folyamatban.

Hallás vizsgálata volt korai fejlesztőbe járun Németországba,de nem halad semmi s.nem mondanak semmit.Ez is elég gond mert azt se jelzi ha éhes csak látni hogy ideges:(A nuki elhagyását javasolták hogy ezt a csecsemő reflexeket elhagyja ,nem is beszélve egy 3 éves baby az evése.Nagyon elvagyok keseredve.Tudom a vadaspark remek de esélytelen oda eljussunk .Márciusra lesz szint tesztje .:(

2023. jan. 27. 08:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt az integrálót kinderlandnak hivják kapna fejlesztést max 5 en vannak fél éve adtuk ve a papirokat s Augusztusra igérték
2023. jan. 27. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, akkor ott a rendszer is teljesen más. Nagyon sajnálom a helyzeteteket, borzasztó nehéz lehet szülőként ezt megelni! De sajnos mást nem tudtok tenni, csak folytatni, kitartani, ebben a korban még a fejlesztések nagyon sokat tudnak segíteni, persze csodát nem szabad várni, a saját szintjét és az ahhoz való fejlődést kell figyelni, minden kis lépésnek örülni, de ehhez hosszú hónapok, évek kellenek, valószínű ezért sem tudnak újat mondani a szakemberek.
2023. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedve 5/5 Nagyon szépen köszönöm!❤️💙💙
2023. jan. 29. 10:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!