Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a 7 éves fiam...

Mit tegyek ha a 7 éves fiam tanárnénije cukorkát osztogat az osztálynak és nekem ez nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves fiam. Most elsős. Az a helyzet hogy az osztályfőnök cukorkával jutalmazza őket. Nekem ez nem tetszik mert nem kell hogy cukorkát egyen mert nem egészséges. Azt mondtam a tanárnak hogy az én fiamnak ne adjon. Ő erre azt mondta hogy azt nem teheti meg mivel az igazságtalanság lenne hogyha a többi gyerek kap ő meg nem. Megmondtam neki hogy nem érdekel hogy a többi gyereknek ad az enyémnek akkor se adjon mert én vagyok az apja és én döntöm el hogy ő mikor eszik édességet. Szóltam az igazgatónak és azt mondta hogy igaza van a tanárnak hogy azt nem teheti meg hogy valakinek ad és valakinek nem. Nem tudok vele mit csinálni. Valtsak emiatt iskolát? Vagy mit csináljak?



31F



2023. márc. 1. 18:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
25%
Ez tényleg bosszantó, nem is értem, lovaknak nézi a gyerekeket, vagy mi? Más szülőnek ez tetszik? Én a helyedben felvenném a többi szülővel a kapcsolatot.
2023. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
79%
Azta, micsoda probléma. Jelentsd is fel egyből.
2023. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
79%

Hogy az apósomat idézzem: mindeközben meg Afrikában éheznek.


Komolyan jó érzés hogy ez a legnagyobb bajod jelenleg, ilyen jó életet kívánok mindenkinek! És ezt gúny nélkül írtam.


Én se tömöm cukorkával a gyereket de szerintem ezen rugózni felesleges. Nem a legjobb jutalmazási módszer, de bár ilyen tanárom lett volna, mint Laci bácsi aki a padok mögé állt és fikázott.

2023. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
77%
#3 vagyok. Fikázás alatt konkrét fikázást értek. Turkálta az orrát és elpöckölte.
2023. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 A kérdező kommentje:
De ha én nem akarom hogy a fiam édességet egyen akkor mit csináljak? Mondjam meg neki hogy nem eheti meg a cukorkát?
2023. márc. 1. 18:56
 6/125 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, ennyitől nem lesz cukorbeteg. Ha emiatt másik iskolába viszed, akkor hülye vagy, már bocs. Túlfélted.
2023. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű a megoldás: mondd a fiadnak, hogy ne egye meg. Megkapja, odaadja másnak vagy elteszi a táskájába. Gondolom, nem tömik a szájába. Egyszerűbb lenne ezt vele megbeszélni, mint az igazgató nyakára járni meg iskolát váltani.
2023. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 A kérdező kommentje:
De egy gond van. Egy 7 évesnek nem lehet azt mondani hogy ne edd meg. A tanár is azt mondta hogy vagy elfogadom vagy viszem másik suliba.
2023. márc. 1. 18:59
 9/125 anonim ***** válasza:
90%

Miért? Ha ennyire ellen vagy, akkor vállald fel a gyerek előtt is. Ne csak a tanárnak járjon a szád. Vagy előtte már nem akarsz rosszfej lenni?

Vagy a harmadik megoldás: ne válaszoljon soha semmi jót, akkor nem kap cukorkát.

2023. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező nem azt kérdezte, hogy egyetértünk-e vele, hanem, hogy mit csináljon....


Szerintem megírtad. Nevelésben ellentétes véleményen vagytok a tanárral és az igazgatóval is. Váltsatok sulit, ahol nem adnak cukorkát a gyereknek. Ennyit tudsz tenni. Nyilván, ha rajtad kívül senkit sem zavar, mért állnának le a kedvedért vele, illetve a többi gyerek örömét mért vennéd el, mert te máshogy látod a dolgokat?

2023. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!