Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol érdemes venni biciklit 4...

Hol érdemes venni biciklit 4 évesnek?

Figyelt kérdés
A Decathlonban láttam 3-5 éves korig, ez azt jelentené, hogy max még egy évet tudná használni? Ahhoz elég drága szerintem. De sajnos nem vagyok tapasztalt, hol lehetne olcsóbban jót venni. Mindenképpen pót kerekes kellene, mert most tanulna menni vele.

2023. márc. 6. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Használt tökéletes lesz arra az egy évre. Közeli bicikliboltban biztosan van.
2023. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Marketplace-en lehet használtan venni. Tökéletes.

Pótkerék felesleges, zsákutca. Sokkal nehezebb leszedni, mintha anélkül tanulna.

2023. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
16 ost vettem a Decathlonban az jó lesz egy darabig biztos. Áprilisban lesz 4 éves
2023. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha épp tanul, akkor fontosabb hogy magabiztos tudjon lenni vele mint hogy meddig tudja használni. Max eladod félév múlva.
2023. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Mi ezt vettük 3 vagyok

2023. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt a "3-5 éveseknek" való biciklit 4,5 évesen kapta a lányom 106 centivel és 120 centiig használta, de a nagymamánál még a mai napig felül rá a 126 centijével. 7 éves.

Annó nagy volt neki a 16"-os, hiába lett volna papíron jó, nem ért le a lába.

2023. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
5 vagyok a fiam 104 cm és a felső teste hosszabb, mondhatni törpe lábú de ügyesen használja a 16 ost
2023. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgyis olyan, hogy ki kell próbálni. Plusz nem mindegy, hogy tudott-e már biciklizni, amikor határon vált neki az ember nagyobb biciklire.

Én bemennék a decathlonba és kipróbálnám mindkettőt, aztán marketplace-ről vennék egyet.

2023. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, mindenképpen ki szeretnénk próbálni. Szerintem így fogjuk csinálni, kipróbálás után használtan tudunk nézni.
2023. márc. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!