Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak nagy orrú kisgyerekek,...

Vannak nagy orrú kisgyerekek, kisbabák? Akinek pisze orra van kisbabaként, az nem biztos, hogy pisze marad?

Figyelt kérdés

Láttatok már nagy, kampós orrú kisbabát, 1-2 éves gyereket?

Ha egy kislánynak 10 hónaposan pici, pisze orra van, még lehet nagy orra?

Anyukájának és apukájának is hatalmas, görbe orra van. Ha ezt megörökölte volna, annak lenne látszatja?


2023. márc. 9. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orr és a fül az egyetlen, ami egész életünkben nő. Az, hogy egy gyereknek pisze orra van, semmit nem jelent.
2023. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Babánál nagyjából a formára lehet valamelyest következtetni, nem a méretre.
2023. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezen gondolkodtam,mert még nem láttam! Csak piszét vagy ahhoz közelit. Még a hatalmas orrú tesóm is pisze volt gyerekként. Én is pisze voltam,de nekem úgy maradt.
2023. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Láttam. Zsidó származású ismerősömnek tipikus nagy orra van. Az gyerekének is már újszülöttként kis horgas orra volt. De ő az egyetlen, akit ismerek, amúgy szerintem is minden gyerek pisze orrú, aztán később alakul. A kislányom is pisze még 3 évesen. Mondjuk nekem 30 évesen is pisze orrom van, de mivel amúgy a kislányunk nagyon az apjára meg az apja húgára hasonlít, kétlem, hogy pisze marad.
2023. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy hegyes orrom van, babaként és gyerekként pisze volt. Kamasz korban lett ilyen formája.
2023. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak gyerekként nem látszott h nagy orra lesz. A baba fotóin is kis pisze orrú.

Kamasz korában változott a forma és méret is

2023. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Jézusom 4es, hogy lehet ilyet leírni. Mi köze a zsidó származásnak az orrmérethez. Ez egy baromság. Semmivel nincs több nagy orrú a zsidók között, mint a nem zsidók között arányaiban.
2023. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, akkor te még nem láttál zsidó embert. :)
2023. márc. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Á soha.

Olvass utána mielőtt butaságot írsz, semmi alapja.

[link]

2023. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. :)
2023. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!