Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek hajára puszit adni,...

Gyerek hajára puszit adni, haját szagolni?

Figyelt kérdés
Láttam régebben egy 4-5 éves fiút, akinek az anyja a hajára adott puszit és megszagolta a haját, hátulról ölelte, fogta, és közben beszélt, de a szája szinte a fiú "hajában" volt, miközben beszélt. Ma egy hasonló korú fiút láttam, akinek a nagyobb korú bátyja szintén hátulról ölelte és a kis srác hajába fúrta az orrát, szagolgatta. Ez miért van? Ti szoktátok a haját puszilgatni, szagolgatni vagy bármi mást csinálni a hajával? Ha igen, mit és miért?

2023. ápr. 10. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de a hajamat szoktam szagolgatni. Ugyanis mikor mit, balzsam vagy szerum, gyakran nap vegen is erzem, es nagyon jo illatu. Gondolom, mindamellett, hogy kellemes kozelsegnek erzik, jo a gyerek hajanak az illata.
2023. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nagyon szeretem a lányom (7) hajának illatát. Igen,meg szoktam puszilni,és meg is szoktam szagolni.

Néha egy-egy jó illat is jár az anyasággal ;) .

2023. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a haját puszilom, hanem a fejét..

És az ember fejének a tetején áramlik ki a legtöbb hormon, ezért szagolmak bele a férfiak is s nők hajába, amikor atolelik oket.

Ebbe semmi furcsa nincs.

2023. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baba illat. Imádtam. Most már 8 éves❤️.
2023. ápr. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos, most kezd kicsit jobban nőni a haja. Imádom simogatni és olyan hamisítatlan baba illata van, hogy nem csak én szagolgatom, hanem az ismerősök is. :D
2023. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A babaillat nagyon jó volt, már 9 éves, de még most is szagolgatom néha, szoktuk játszani, hogy mondom neki, hogy kiscsibeszagod van(tényleg amúgy, folyton ez jut eszembe róla, amikor kikeltek a kiscsibék az infralámpa alatt), ő meg mondja, hogy jajj anyaaa nemááár, de azért élvezi:) Nem a haját, hanem a fejét puszilom(állmagasságban van kb).
2023. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mindig azt kéri, hogy nyírjam kopaszra, és utána adjak puszit a buksijára.
2023. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!