Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Édesanyák! Hogy birjatok a...

Édesanyák! Hogy birjatok a mindennapi stresszt ket-vagy több bolcsis korú gyermekkel?

Figyelt kérdés

Esős napokon az idegrendszerem KO!

Jobb időben szuper minden 3-4 vagy akár 5 órát is kint vagyunk. Tarsashazban elunk. )

A kics katasztrófa minden nap, de legalább jó időben élvezhetőbb 🤣

Tudom egészség a lényeg az is, de azért mégis na.....



2023. máj. 16. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:
A KICSI
2023. máj. 16. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Életem legboldogabb időszaka volt. De visszamennék...
2023. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Segítséggel.
2023. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen tudom, hogy egy boldog időszak. Imádom ahogy fejlődnek sokat foglalkozom velük. (8 honapos 10 kg-os siros, ha nincs ölben, es 3 eves.)Inkább mi a mozgásra fokuszalunk. Rengeteg jatszoter szabadban játszás, de a rossz időt nem bírjuk. Egyikünk se.

Lehet én vagyok türelmetlenebb és nekem us jólesne egy kis piheno ami ugye nincs.

Segitseg sincs...

2023. máj. 16. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek , nekem is van egy 3 éves kislanyomon es mi is napi 2x menni szoktunk játszótérre, de péntek óta esik egész nap az eső, így nehezebb lefoglni.

Nekem.sincs segitsegem és nincs idő magamra , ezért vagyunk néha turelmetlenebbek.

Kérdésedre a válasz, én el szoktam vinni néha játszóházba ha esős idők vannak és ott tud sokat mozogni a gyerkőc:)

Tegnap atrendeztem a szobát és bejott neki le tudtunk ülni játszani. Rengeteg játéka van, de nem mindig érdekli sajnos .

Szoktam olyat is , hogy eltrszem azt a játékot amivel nem játszik, és pár hónap múlva előveszem olyan mintha új lenne 🤣

Szoktam nézni játék ötleteket neten.

Kislányomnak nagyon tetszik az h babot vagy rizset bele teszek egy nagy edénybe és elrejtése benne állatokat és megkeresi .

2023. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!