Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olcsó Pepco-ban kapható...

Olcsó Pepco-ban kapható játékokat merjek venni gyereknek? Én attól tartok, hogy mindenféle káros vegyi anyag van bennük.

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Nem vettem, nem is vennek.
2023. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem, nem félek tőle.
2023. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem.Valószínűleg a játék boltokban/brendonban itt-ott kapható játékok sem biztonságosabbak. Ha lenne minden játékról valami tanúsítvány, hogy milyen anyagból készült, mivel érintkezett,garantálja,hogy semmi sem juthat a baba szervezetébe, ha jóval drágább is lenne, inkább azt venném. Így viszont...
2023. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Én vettem meg veszek is nem minden gagyi ott...árértékarányban sokkal jobb..és ujrahasznosított műanyagból készül sokminden.

Vannak azért ott is elég gagyi cuccok pl autók..De ezt nyilván látod

2023. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Benne vagyok fb-on a pepco csoportban. Soha nem volt még panasz, hogy gond lenne.

Egyszer kétszer szétesnek a dolgok, de az bárhol előfordul :)

2023. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban vettem ismerős kislányának játék konyhai készletet a Pepcoban. Fém edények, meg hozzá kanalak. 2 nappal később UGYANAZT a készletet láttam a Tescoban, csak a doboza volt más. Ennyit erről. Ugyanott gyártják, mint más.
2023. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem neki. Nyilván nem a leggagyibb szarokat, de sehol nem írják rá a termékekre, játékokra, hogy az a gyermekek számára mérgező lenne, innentől kezdve mi alapján válasszon az ember bárhol is? Szerintem tök jó cuccokat lehet ott is találni, most pl. tök jó pofa homokozó szettek voltak. Nem értem mivel lenne másabb ott, mint bárhol máshol megvenni.
2023. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Más üzletben, játékokboltban sem jobb a minőség (csak a nagy márkáknál). Több több játékot vettünk, kaptunk onnan, s nem mondanám rossz minőségűnek.
2023. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmivel sem rosszabb, mint pl a Regio.. (én azon lepődöm meg sokszor, hogy milyen silány ellenben drága játékok vannak ott.)

Ár-érték arányban is jók, meg az újrahasznosított műanyagok amúgy is tetszenek nekem.

2023. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó játékokat lehet kifogni pepcoban, fele annyiért, mint egy játékboltban. Nyilván ami gagyinak néz ki nem veszem meg, de sok jó, tartós játékot vettem már ott. Fa kis deszka, tépőzáras fa vágható zöldségekkel, gyurmájuk meg a play-doh-nál is jobb, szinte nem szárad ki, és arra kimondottan rá van írva, hogy nem mérgező. Szerintem ki lehet fogni jó játékokat ott, amennyit használja a gyerek, nem éri meg 20 ezerért bosh furót venni pl.
2023. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!