Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagytátok valaha a medencébe...

Hagytátok valaha a medencébe úgy a gyereket, hogy be volt kakilva? (többi lent)

Figyelt kérdés
most voltunk wellnesseznj(belföld) az 1éves fiúnkkal,és a gyermek medencébe voltunk vele,rengetegen voltak,és ott ültem a szélén,párom és az anyja "tologatták" a fiam a csónakjában körbe-körbe...stb,én néztem őket,és közvetlen mellettem volt a medencében egy kis csúszda,és hallottam hogy az egyik gyerek mondja hogy"fú de büdi van",egyből láttam egy másik gyereket az anyjával,mert pont felemelte a gyereket megszagolta,természetesen ő volt bekakilva,de az semmi,oldalt már folyt ki,totál átvolt ázva,a gumirésznél tiszta fos volt szó szerint,az anyja megszagolta ugye,vigyorgott egy jót a nagyinak,mert ő is ott volt,és fogta,szépen visszaengedte a gyereket a vizbe,beletette,sőt,csúszdára is engedte tovább,a nagyival meg ott nevetgéltek....hát engem olyan ideg kapott el,lehet én túlzom el,de azért ha a fiamnak már folyna a kaki a pelusból,vissza nem tenném még a vizbe,nem beszélve a többi gyerekről akik bármilyen fertőzést is elkaphatnak miatta....nem hiszem el hogy nem volt még 1 úszópelus hogy kicserélte volna....és ég ez semmi,miután ezt láttam,mondtam a páromnak gyerünk,hozd a gyereket a másik medencébe,mert pont odahozta az anyja mellénk a gyerekét,igy átmentünk a másikba,és kb 20perc után látom,hogy ők is átjöttek,de a gyereken még mindig a szaros úszópelus van....szerintetek?Én túlzom el,vagy ez normális?Nem sok kellett hogy ne szóljak a nőnek,de inkább nem tettem,mert nem lett volna jó vége az tuti.
2023. máj. 26. 15:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én az úszómestetnek szóltam volna.
2023. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Kislányom nem kakilt sosem a medencébe, de biztosan nem hagytam volna úgy.


Jelen helyzetben pedig tuti szóltam volna anyukának majd az úszómesternek, valamint ha kell adtam volna nekik egy úszópelust is.

2023. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Jeleztem volna az anyának.. nrm kell tudnia, hogy tudom, hogy tudja.. ha nem tesz semmit, jeleztem volna az úszómesternek..


Fujjj

2023. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
He? Èn biztos szòltam volna, ha meg nem viszi ki, az úszòmesternek is...Kisebbsègiek voltak, mi ès nem mer velük senki bszkodni. Pfff
2023. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hagytátok valaha a medencébe úgy a gyereket, hogy be volt kakilva? - nem, soha


Szóltam volna az anyjának, aztán az úszómesternek is. Ahogy előttem is írták

2023. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
99%
Minden szó nèlkül felszólítottam volna az anyukàt, ha kell hangosan,dimàn vagyok ilyen gci -egy ilyen anyukàval szemben minden szó nélkül. Azèrt na.. ússzon ő a szaros vízben ha van hozzà kedve. De ez így a higiènia szempontból marhàra nem vicces..
2023. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
5 évesen volt először standon... Amíg pelenkás volt eszembe sem jutott volna vinni
2023. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon bunkó és tilos is, sőt tudtommal minimum ki szokták fizettetni a medence újratöltését (láttam ilyen kiírást strandon), mert elvileg ez a protokoll, pláne babamadencében. Ugye az úszópelus meg azért van, hogy a székletet megfogja... Biztos szóltam volna az úszómesternek, penderítse ki. Nem kell egyébként szemtől szembe, ha tartasz attól, hogy agresszív lesz, elég lett volna, ha odamész valaki személyzethez, aztán az majd ellenőrzi.
2023. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Te jóságos ég, azonnal szóltam volna az úszómesternek és vissza nem mentem volna abba a vízbe. Se vízben, sem szárazföldön nem hagyom kakisan a gyerekem. Undorító emberek vannak.
2023. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hagytam volna sosem. Vannak ilyen undorító igénytelen állatok?
2023. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!