Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák van olyan akinek a...

Anyukák van olyan akinek a gyereke néha-néha nem akar kimenni? Ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Ma még egyáltalán nem voltunk kint a lányommal(2,5éves),pedig ezerszer megkérdeztem akar e sétálni,játszóterezni,de nem! Még arra sem tudom rávenni hogy a boltba lemenjünk(5perc),így kénytelen leszek felhívni apát hogy hozzon kenyeret.
2023. máj. 27. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Rossz a kategória. A baba 1 év alatti.


Feloltozteted, kézen fogod és elindulsz vele. 2,5 éves, bakker. Biztos nem hívnám fel az apámat felnőtt nőként, hogy hozzon kenyeret, mert az unokája épp hisztizik.

2023. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem sürgős akkor nem megyünk ki

Ha boltrol van szó akkor nincs vita megyünk és kesz

2023. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem, ilyet nem szoktam engedni. Ha dolgunk van, menni kell. A mozgásfejlődés is fontos, ezért ha jó idő van, legalább egyszer egy nap lemegyünk a játszira. Persze próbálok odafigyelni, hogy az itthoni játékokkal is tudjanak játszani (főleg az ovis, mert hétköznap alig van rá lehetősége).

Nem lehet, hogy esetleg neked sincs kedved sehova sem menni és így könnyebben belemész?

2023. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

"így kénytelen leszek felhívni apát hogy hozzon kenyeret."


Ennyire hogy lehet valaki életképtelen hogy egy 2,5 éves lányt nem tud levinni sétálni 5 percre a boltba és elintézni a saját dolgát? Ezért mondom szülész főorvosként hogy szülni bárki tud viszont gyereket nevelni már nem.

2023. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mondhatok én neki bármit ilyenkor! De ez csak nagyon ritkán fordul elő,egyébként ő is szeret menni. Sokszor van hogy felkelünk és már követeli a sétát.


Lehet azért ilyen most mert éjjel nagyon rosszul aludt,csak forgolódott!


Persze ha fontos dolgom lenne "kényszeríteném" hogy menjünk,de nincs semmi csak kenyér kéne.:)

2023. máj. 27. 17:15
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akar akkor nem megyünk ki, ennyi.
2023. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam benti gyerek. Úgy tudom legsimábban rávenni hogy elmenjünk boltba hiszti nélkül, hogy megkérem "vegyen nekem" kávét (el is rángathatnám, de mézzel ugye több legyet fogunk mint ecettel).


Szóval elmegyünk, és a kész kávék közül választ egyet. És a kis küldetéssel el lehet terelni a figyelmét arról, hogy boltba kellett menni, meg otthagyni a gyurmáit.


Kimenni csak akkor szeret ha az egyik kis barátjával találkozunk, akkor már pizsiben venné a cipőjét, de csak úgy nem menne játszózni.

2023. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan dolgot kell venni ami pl fontos a főzéshez vagy tényleg egy szelet kenyér sincs otthon akkor nincs kérdés, öltöztetem és megyünk. Általában addig nem akar kimenni amíg ki nem megyünk, utána befele kell imádkozni..

Ha ráérős akkor megkérdezem később vagy el se megyünk csak másnap.

2023. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Mi nagyon ritkán voltunk kint, vagy ő nem akart, de főleg én
2023. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem SZERETNE,így már jobb??? Nem kell belekötni mindenbe,főleg hogy nem ez volt a kérdés!!!


Gondolom most papolnál nekem hogy én vagyok az anyja,azt kell csinálnia amit én mondok(ha nem bocs)meg hasonlók?! De nem szoktam feleslegesen kényszeríteni a gyereket semmire,csak ha muszáj!

2023. máj. 27. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!