Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kocsiban alszik el a...

Ha kocsiban alszik el a gyerek, felkeltitek?

Figyelt kérdés
Persze nem az autóban, hanem ha hazaértetek? Vagy felkeltitek? Nem lesz nyűgős utána? 4 éves kisfiam, ha elalszik az autóban, akkor nem lehet felébreszteni, mert hisztizik és nem alszik vissza.

2023. máj. 28. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tudnám úgy venni, akkor nem ébreszteném fel, de ez lehetetlen küldetés.
2023. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzően pár perc után felkel, ha nem mozog alatta a kocsi.

Volt már olyan hogy sikerült bevinnem lerakni, de nem sokszor.

Én nem hagyom bent a kocsiban aludni. Mármint nem állok mellette 1.5 órát, főleg nyáron melegben.

Ilyenkor aludt amennyit aludt, ha álmos lesz, majd valamikor alszik még vagy előbbre hozzunk az estét, ez van.

2023. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiam 4 éves. Őt kiszedem, és nem is bánom ha felkel.

Alapból nem alszik nappal, csak ritkán alszik el a kocsiban. Cserébe ilyenkor fenn van 11-éjfélig.


1.5éves lányom meg ha régóta alszik (legalább fél óra) akkor kiszedem, ha nemrég aludt el, akkor hagyom.

2023. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felkeltem. Nem tudok mellette ülni, amíg alszik, vagy nem várhatom meg, míg felforrósodik a kocsi. A nyűgösséget, vagy a nem alvást belekalkulálom az olyan napokban, mikor alvásidőben autózunk.
2023. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz a lányom nem olyan pici már (5 éves) de a kerítés hangjára rögtön felkel, ahogy beállok. Már inkább csak kirándulásból hazafele alszik el. Picibb korában próbáltam úgy kivenni, hogy hátha nem keltem fel de sose sikerült. Nem álltam mellette én sem, délután az udvaron napon van az autó, nem hagytam volna benne.
2023. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másfél éves, alva át lehet tenni a babakocsiba, onnan meg az ágyba. Tudom, ritkaság.
2023. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!