Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet ilyet csinálni?

Hogy lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Testvérem felesége lecseszte a 3 éves kisfiukat, mivel tegnap éjjel hányt és szólni mert az anyjának, hogy beteg... Nagyon kiakadt rajta, hogy takarítania kell, na meg persze, hogy nem tud aludni... Milyen anya az ilyen? Hogy lehet ilyet momdani? Nekem eszembe nem jutna bántani a beteg gyerekemet, sőt... Elég szegénynek a baja, mintha ő akart volna az éjszaka közepén rókázni, meg rosszul lenni...

2023. máj. 28. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Napi "szidjuk együtt a sógornőt" kérdés, köszönjük.
2023. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyenek ne vállaljanak gyereket szerintem...
2023. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
És ezt te mégis honnan tudod? Te vagy náluk a gyertyatartó?
2023. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem. Az öcsém mondta, hogy ő nyugtatta a gyereket, mert az anyja ordibált vele...
2023. máj. 28. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű lehetett szegény gyereknek. Beteg és még támogatást sem kap az anyjától.
2023. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nézz az öcséd körmére,mert lehet a sógornőd teljesen kíván már a gyerektől,mert nem segít neki a tesód semmit.Mindenképpen csúnya dolog volt,a gyereket én is sajnálom,de ennek van valami oka. Én is voltam már annyira fáradt,kialvatlan,és elgyötört,hogy egy ilyen betegség esetén legszívesebben felkötöttem volna magamat a diófára.Mondjuk nem kiabáltak a gyerekkel,meg sajnáltam szegényt,de nálunk is akkor az volt a helyzet,hogy gyakorlatilag 0 segítségem volt a párom személyében.Meg is kellett ezt beszélnünk akkor,mert ő gyakorlatilag abban az időben letudta a feladatait azzal,hogy hazahozta a fiút.
2023. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
*fizut
2023. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ilyen szituban minden anya rohadt fáradt és aggódik, viszont kizárt, hogy bárki a gyereknek magának a szemére hányja, hogy beteg. Az, hogy a férjének panaszkodik, oké. Én valószínűsítem, hogy ez történt, csak valaki valamit nagyon félremagyaráz.
2023. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez tényleg szomorú, bár nehezen hiszem hogy a gyereket teremti le max magában morog az orra alatt miközben sikalja a hányást vagy a férjének mondja panaszkodva, nem hiszem hogy direkt a gyereket akarná bántani.
2023. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok,igen,ez még aásik,hogy inkább saját magának,a párjának,meg az életnek mögött.Mikor már alig állsz a lábadon,de tudatosul benned hogy egész éjjel hányást fogsz sikálni, akkor van,hogy kiszaladt a szádon ez-az.És mondom,a férfiakkal is előfordul,hogy nem segítenek,mert azt gondolják elég ha dolgozni járnak.Nekem is szólni kellett.Azóta működik minden.
2023. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!