Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mennyi idősen hagyta...

Ki mennyi idősen hagyta otthon először a gyereket?

Figyelt kérdés
Most nem az érdekel, hogy mit ajánl a tudomány, meg britt tudósok kutatása. Nálunk még nem esedékes, de volt már téma és a férjem és az én véleményem közt jó pár év különbség van. Ő az ő gyerekkorára alapozza, hogy ők 4-5 évesen már egyedül voltak otthon amikor nem kellet oviba menni, és a szüleik dolgoztak, meg ugyanezt hallottam mástól is, és hát én ilyenbe bele sem tudok gondolni, ugye a mai gyerekek egész másak mint mi annó, és igen a mi hibánk. Inkább mai gyerekekkel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének, kor és, hogy, hogy ment?

2023. jún. 5. 06:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
42%
En 7 evesen mar egyedul voltam a ket kisebb testveremmel fel napokat. Hosszabb idore talan 12 evesen hagynam a fiamat. Rovidebbre (lemenni a kisboltba stb) 7-8. De nem tudom igazabol, meg csak baba, igy nincs tapasztalatom nagyobb gyerekkel.
2023. jún. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
8-9 évesen egy 10 percre még elszaladok a boltba,de több órára,vagy akár egy fél napra 12-13 évesen csak,és akkor is előre megbeszéltük,hogy a szomszédnéni itthon van,tud róla hogy egyedül van,és volt olyan családtag,aki ha valami gáz lett volna,vagy megijed valamitől, akkor 10 percen belül itt van.4-5 évesen eszetelbe ne jusson egyedül otthon hagyni.Ha kigyullad a ház,vagy agyonvágja az áram mert be akar dugni valamit, akkor utána lehet sírni.
2023. jún. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Óriási tévesdésben vagytok. Nem mi neveljük máshogy a gyerekeket.

Azt ne hidd már, hogy te meg a párod 4 évesen boldogultatok volna pl: egy elektromos zárlat okozta lakástűzzel, ami egyébként gyakoribb is volt régen, amikor fi relé még mutatóban is alig akadt.

Hogy nem találsz gyerekhalálról szóló cikkeket tömegével abból az időből az csak azért van, mert nem volt még olyan a net.

2023. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
12%

Alig múlt 2 hetes. Kb. 3 órát voltam távol. Foggyökér-gyulladásom volt, ami terhesség végén kezdődött, muszáj volt kezeltetnem. Gyökérkezelés lett belőle, és rengeteg alkalommal kellett visszajárnom vele, hogy megmentse az orvos a fogam.

Szerencsére csak 2 perc sétára van a rendelő. Akkor még tápszert is kapott a babám, de hagytam otthon lefejt anyatejet is, a férjem helytállt.

Később volt olyan eset, amikor anyám jött el, de a többi alkalmakkor általában 1 órán belül itthon voltam. Ilyenkor már nem fejtem, indulás előtt megetettem, aztán ha elhúzódott volna, mert sokat kell várni, hazajövök. De a fogorvos mindig korrekt volt, tudta, hogy pici baba mellől jövök.

2023. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%
Bocsánat, csak a kérdést olvastam, félreértettem, értelmetlen így a válaszom.
2023. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%
4: Jesszus, már majdnem jelenteni akartam a gyámügyet...
2023. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

"...ugye a mai gyerekek egész másak mint mi annó, és igen a mi hibánk."


Nem, nem mások és nem, nem a mi hibank. Az internet világában egy másodperc alatt a fél világ megtudja, hogy 6 éves Janikat otthon hagyták egyedül, ő pedig felgyujtotta a házat, miközben a levest akart megmelegiteni magának. Régen erről max a szomszédok értesültek. Minél többet tudsz a világról, annál tobb félelmetes dolgot találsz benne.

2023. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Pár órára 8 évesen. Egész napokra ( értsd: munkaidőben) 10 évesen.
2023. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
7 évesen fél órára, 10 évesen pár órára, 12 évesen napközben, 14 évesen egy éjszakára maradtak a gyerekeim teljesen egyedül.
2023. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
4-5 évesen egyedül hagyni egy gyereket otthon egész napra amíg a szülők dolgoznak konkrétan életveszélyes. Ha valami történik a szülő börtönbe kerül (jogosan).
2023. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!