Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nyűgös állandóan a 2,5...

Miért nyűgös állandóan a 2,5 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Már kb. 2 hónapja váltakozik jobb és rosszabb napokkal ez az állapot. Már nem tudom merre induljak? Sokszor azt gondolom valami baja van. De más tünete nincs, beszélni tud, azt mondja nem fáj semmije. De mégis rengetegszer iszonyat nyűgös, nem jó semmi sem, hisztizik,nyafog egész nap. A bölcsiben nem.. csak itthon, hétvégén is. Vannak persze jobb napok is, de már előre rettegek minden nap mikor elhozom bölcsiből vagy ha hétvégén felkel hogy éppen milyen kedvében lesz. Kivagyunk már. Nem tudom merre vigyem, mert semmilyen szervi problémája nincs látszólag. Ötletek??

2023. jún. 10. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg dackorszak.
2023. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dackorszakot mondanám én is.

Lányom 20hónapos, igaz nem bölcsis. Minden napunk ilyen.

2023. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 19 hónapos és mostanában egyre sűrűbben hisztizik, nyuglodik, ellenkezik. Egy időben a frontra fogtam. De már szerintem nálunk is beindult a dac.
2023. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta bölcsis?
2023. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Meg kéne találnod a közös hangot a fiaddal. Igy nem lehet élni. Egy ilyen kicsinek ha ennyire labilis a hangulata az nem normalis. Neki még minden iránt érdeklődnie kéne tele örömmel.
2023. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem húznám rá a "dackorszak" címkét. Kezdjük az alapoknál: evés oké (kiegyensúlyozott és elégséges), alvás (este 8-9-től legalább reggel 6-ig + ebéd után 1-2 óra), nulla vagy nagyon minimális képernyő? Mióta bölcsis? Ott is így viselkedik? Mi történhetett két hónapja, amitől megváltozott? Bármi a családban? Veszekedés? Esetleg jön a kistesó?
2023. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alszik éjszaka végig,napközben 2 órát. Evése nem túl jó, de ez mindig is így volt, nem változott. Itthon sincs semmi változás. Bölcsibe fél éve jár. Ott mint egy angyal úgy viselkedik, és állítólag jól is érzi magát ott napközben, vidám, nincs hiszti. Jah és ha program van vagy vendégek vannak akkor sincs nyüglődés..
2023. jún. 10. 23:48
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Otthon nem érzi azt hogy feszült lennél? Vagy valaki a családból? Fél éves unokaöcsim nagyon érzi ha a tesóm az és ő mindig ugyanerről panaszkodik, hogy otthon nyűgös de máshol nem, viszont észre sem veszi hogy feszült mint állat. Máshol nyugalmat érez a pici, otthon feszültséget és máshol egy angyal ő is, otthon meg állítólag hisztis és nyügös
2023. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!