Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy örüljek annak, hogy a...

Hogy örüljek annak, hogy a másodikos fiam osztályfőnöke lelép? Hagyjuk szó nélkül?

Figyelt kérdés
Direkt ebbe az osztályba írattuk, pont emiatt a tanár miatt. Most kapott egy jobb állást és jövő hónaptól faképnél hagyja az osztályát. Holnap lesz a szülői értekezlet. Hagyjuk szó nélkül?
2010. okt. 17. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen hagyjátok szó nélkül, pótolhatatlan ember nincs. Azért ne hagyja ott a gyermeked az iskolát. Majd eltelik egy-két hónap és ha az új osztályfőnök szerinted nem lesz jó, akkor léphetel.
2010. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell örülnöd neki, de nem tudhatod, lehet, hogy az új tanítónő sokkal jobb lesz.


A pénz nagy úr, ha jobban fizető állást kapott, evidens, hogy elfogadja, ehhez már ne haragudj, de a szülőknek semmi közük.

2010. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudtok mit kezdeni vele. Nekünk is 4 osztályfőnökünk volt gimnáziumban például, amelyik jó volt, az sem maradt sokáig. Biztos vannak még jó tanárok abban az iskolában. :)
2010. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, de a szülői értekezlet egy fórum, ahol mégiscsak kifejezhetnénk a nemtetszésünket!
2010. okt. 17. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hagyjátok!Nincs "jogotok" beleszólni,hogy miért megy el.Te visszautasítanál egy jobb állást,mert az valakinek nem tetszik hogy otthagynád a munkahelyed?Szerintem nem.
2010. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Normális vagy? Nem tetszés, hagyjuk.... Milyen kifejezések ezek?

A tanár egy önálló, független, saját akarattal rendelkező ember, azt tesz, amit akar. Ha akar, elmegy, ez nem rátok tartozik.

Persze kifejezhetitek sajnálatotokat, kérvényezhetitek az igazgatót, hogy ajánljon neki jobb feltételeket, amit ha akar elfogad, de nem szabhatjátok meg neki, hogy maradjon, mert ti azt akarjátok!!

gondolkodj már!!!

2010. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Te sosem váltottál állást? Vagy más, sosem váltott állást? Mindenki egy munkahelyen élte le az életét, csak ez a bunkó tanár képes máshova menni, mi???...
2010. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, normális vagyok.
2010. okt. 17. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem inkább köszönjétek meg a pedagógusnak az eddigi munkáját - amit, ha jól sejtek eddig valószínűleg nagyon jól végzett - és kívánjatok neki sok sikert további munkájához. Lehet nagy csalódás ez nektek, de hidd el senki sem pótolhatatlan, vannak más jó pedagógusok is a pályán. Ne váljatok el haraggal, ha mégis a gyerekek előtt ne hangoztassátok, mivel nekik nagyon sokat jelent valószínűleg a tanítónéni. Ez csak az én véleményem volt.

üdv egy anyuka- aki melleleg szintén pedagógus:)

2010. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a tanár is ember - családdal, anyagi szükségletekkel. Teljesen normális, hogy a saját érdekeit nézi. Te is azt nézed.


Ha most nekiállsz háborogni a szülőin, mit érsz el? Mégis, mit várnál? Hogy azt mondja a tanár: Igen, kedves Kovács anyuka, nagyon szeretem a családomat, de a maguk gyerekeit jobban szeretem, inkább lemondok a jobb állásról, jobb anyagi és egyéb lehetőségekről, csak hogy taníthassam még őket 1-2-3 évig. Igaz,hogy közben elárverezik a fejem fölül a lakást, igaz,hogy emiatt tönkremegyek idegileg, és ezt a kutya sem fogja nekem megköszönni, legfőképp a maguk gyerekei nem, mikor továbblépnek másik osztályba. De vagyok annyira hülye, hogy feláldozzam magam, mert maga, kedves Kovács anyuka nemtetszését fejezte ki.

2010. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!