Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tegyem magam túl ezen a...

Hogy tegyem magam túl ezen a lelki problémán?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nov 2 től visszamegyek dolgozni,és annyira nincs kedvem ,félek az uj kollégáktól ,félek hogy fognak fogadni!!

Teljesen lekibeteg vok ,miatta!

Meg a 2napig nem látom majd a kisfiamat uána 2 napig igen de nem hinném hogy jót fog ez tenni a kisfiamnak ,2 éves!!

anyukámmal lesz majd mert ő nyugdíjas de ez engem nem nyugtat nagyon ,mert ugye egy kisgyereknek az anyukája mellett a helye!!

Mit tegyek teljesen kivagyok az egésznek a gondolatától is!!

Adjatok tanácsot kérlek!

Volt ,valaki ugyanebben a helyzetben?

Köszönöm előre is

Előre mondom nem a munkával van bajom ,mielőtt ezt irná bárki is!!


2010. okt. 24. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ismerős érzés, én majd márciustól megyek vissza. Kicsi fiam pedig bölcsibe:( Nagyon szerettem volna vele itthon maradni 3 évig. Az vigasztal valahol a lelkem mélyén, hogy több pénz lesz, megtudok neki venni mindent amit szeretnék. Én csak 4 órába megyek vissza, ha sikerül. Én is félek a visszatéréstől, főleg, hogy nem is akarok oda visszavenni. A munkámat imádom( dajka vagyok), de a kollégák na mindegy.Fel a fejjel, a te csemetéd legalább a nagyival lesz, és nem a bölcsibe. Ezért irigyellek.
2010. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!

Csak tudod neked az ajó hogy karácsonykor otthon leszel vele én viszont nem biztos!!

Meg te csak 4 órában én meg 12 ben!!

Istenem ugy szeretnék egy normális beosztásu munkát amiben nincs hétvége és ünnepnap!

2010. okt. 24. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is akkor kezdek, amikor Te. Igaz, én nyolctól négyig, de a kislányom még csak 18 hónapos. Így alakult, próbálom csak a jó oldalát nézni a dolgoknak. (több pénzem lesz) Ne a munkába állásod körül forogjon minden gondolatod, mert így megkeseríted a napjaidat.
2010. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek ,ok igazatok van kicsit lazábban kéne vennem ,ki tudja hogy alakul lehet tényleg minden jól sül el!!

Édesanyám azt mondta hogy ne foglalkozzak a kolégákkal nem azért megyek vissza hogy nekik tetszek !!

szép délutánt nektek

2010. okt. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!