A fiam pár nap múlva lesz 7 éves. Milyen ajándékot vegyek neki, amikor mindene megvan?




válasza:



válasza:Az élmény nagyon jó ötlet.
Nálunk LEGO mindig jöhet.
3D nyomtató tollnak is nagy sikere van nálunk.
Gördeszka?




válasza:Valami olyat, ami fogyóeszköz, vagy valami olyat, amiből már van, akár nem egy, de felváltva használja.
Mit tudom én, ha szeret rajzolni, kézműveskedni, akkor ehhez dolgok. Vagy ha szeret kisautókkal, bábukkal, plüssökkel játszani, akkor még egy ilyen.




válasza:



válasza:Valami menő, különlegesebb, pl feliratos ruha
Pizsama
Mikroplüss ágyneműhuzat menő mintával. Épp most próbáltuk ki, iszonyatosan puha, egy álom belefeküdni.




válasza:



válasza:Tudományos játék, komolyabb csillagvizsgáló teleszkóp?
Nem muszáj játékot venni màr egy 7 évesnek
Kapcsolódó kérdések:
Az én édesanyám mezeket vesz. A család többi része mindíg tőlem várja az ötletet. Ami most nincs annyira nagy a foci őrület, semmi más nem érdekli. Vannak labdái, kapus kesztyűje és egy még pont jó csukája. Előre is köszönöm
Kisebb házibuli lesz, lakásban.
Állandóan fest, ragaszt, vág, ragasztópisztollya készít díszeket. Valami ilyesmiben gondolkodom, nagyon szereti ezzel tölteni az idejét iskola után. De persze nem adhatok majd neki egy ragasztót festékkel, tartalmasabbra gondoltam :)! Van ötletetek, hogy mit lehetne neki adni ajándékba?
Ami nem több százerses játék, és tem telefon, tablet.
a kislány telefont szeretne, én vennék is neki, de a szülei azt mondták hogy 5.-es koráig nem kaphat telefont. A kisfiút pedig hiába kérdezgettem, hogy mit szeretne mindig azt mondta hogy neki mind1... Szerintetek mivel kellene őket meglepni ? Még arra gondoltam hogy...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




