Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2eves kisfiam, meg nem beszel....

2eves kisfiam, meg nem beszel. Tud nehany szot, de azt is nagy ritkasag, ha kimondja. Tanittom, hiaba. De mindent megert, amugy nagyon okos. Megvagyok ijedve, csak megszolal majd. Tapasztalat, anyukak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanigy vagyunk csak lány:-)) Én nem aggódom, néma nem marad csak kissé későn érő típus beszédben:-)

Szerintem Te se aggódj!

2010. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell aggódnod! :) A szomszéd kisfiú 2 évesen még nem igazán beszélt, csak pár szót. A lányom 21 hónaposan már szinte folyékonyan beszélt, a kisfiú anyukája eléggé meg volt ijedve, mikor hallotta. De mostmár 2,5 éves a kisfiú, és szépen beszél már! :) Behozza a "lemaradást", ne izgulj. Ráadásul úgy hallottam minden ismerőstől, hogy a fiúk később kezdenek beszélni.
2010. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ráér még. Bátyám 2,5 évesen párom 3 évesen kezdett beszélni szinte hibátlanul, mondatokba. Addig csak megfigyelt. Kisfiam 21 hós. KB. 20 szót tud, ebbe benne vannak az állathangok, de sok szónak csak az elejét mondja ki.
2010. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ja, igen, az én férjem is 3 évesen kezdett el beszélni, szép kerek mondatokban! :) Épp minap mesélte el a sógornőm :)
2010. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam 3 évesen kezdett beszélni, a lányom már 1 évesen.

Pedig ugyanúgy csináltam mindent a 2 gyereknél.

2010. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam és szinten pár szót mond. A többi halandzsa. Szerintem vihetem akármilyen dokihoz, beszélni előbb nem fog:( ezért bölcsibe meg nem adom.
2010. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 2 évesem sem nagyon beszél,a bülcsitől vártam a nagy áttörést,de az sem jött el,mert a 13 gyerekből 11 kisebb,mint ő.

Itthon sokat beszélünk hozzá,énekelek,olvasok neki,van nagyobb tesó is,egyszer csak elkezd beszélni.

Mond pár szót,felének az elejét vagy a végét.

Ilyesmiket:

-öledbe:bebe

-kezedbe:keke.

Az én fiam is mindent megért,olyan dolgokra emlékszik,amire én már nem:)

2010. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!