Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hós babámnak hasmenése van...

20 hós babámnak hasmenése van délután óta. Betegség lehet?

Figyelt kérdés
10-szer volt hasmenése,bár hétvégén majonézes sali volt,bableves.
2010. nov. 22. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Betegség lehet, igen. Gondolom nem fogzásra gondolsz....elronthatta a gyomrát, ha nem lázas. Adj neki Smecta port feloldva és normafloret. A màsik taktika, hagyni kiürülni a gondot okozó kaját, mellé sok folyadék, hogy ne száradjon ki.
2010. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 teilor válasza:
Én szerintem is betegség mert az én kislányomnak is volt ijen bevittük a kórházba és a belét átmosták ez ugy zajlik hogy nagy csövet feldugnak a lany fenekébe és vizet fecskendeznek belé az én kislányomnak nagyon fajt mert ordított meg rángatózott mert az nagyonfajhat mert azert majdnem egy métetes csövet feldugni nem semmi.
2012. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!