Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire viselte meg kisgyerme...

Mennyire viselte meg kisgyermeketeket az utolsó 4 tejfog kibújása?

Figyelt kérdés
Nálunk minden fog elég nagy gyötrelem volt, most ez a 4 utolsó is az már vagy 2 hónapja....nonstop cirkusz. azt hittem, majd ha nagyobb lesz már jobban viseli talán, de nem mondhatnám.... 23 hónapos a kislányom.
2010. nov. 24. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a szemfogakkal volt gond meg most az utolsó néggyel, de már látom az alagút végét, pár nap és vége. Éjszaka rosszul alszik és nappal idétlen kis semmiségeken tud hisztizni. Kitartás nektek is hamarosan vége lesz!
2010. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont most írtam ki kérdést a fogzással kapcsolatban, majd válaszolj rá Te is légyszíves! :-)

Nálunk szintén, ahogy fogalmaztál gyötrelem volt végig! Már az első négy rágófogánál is volt láza és beteg is volt, de most... Májusban indultak meg az utolsó négy fogacska, azóta kerek egy havonta belázasodik! Augusztusban kezdte áttörni, kettő kint van, kettő most jön egyszerre! A lázát most nyomtam lejjebb, 39,4 volt! Most beteg is mellette! Elegem van nagyon! Nálatok, hogy megy?

2010. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ok, majd válaszolok én is! :)

hát, nálunk 7 hnaposan jött ki az első fog. nem csak azon vettem észre hogy koccant a kanál....iszonyú nyűglődés előzte meg hónapokig. majd kidebb nagyobb szünetekkel állandóan küzdünk azóta. a szemfogai pl. április elején kezdtek jönni, és szept végére jött ki az összes.... emlékszem, pont húsvétkor vettem észre, hogy be van dagadva. és az össezs foggal így seznvedünk. hőemelkedés, kipattogzott fenék, nyűglődés, nemevés, hiperanyásság, sokszor vmi vírus is beugrik. szerencésre ez a 4 utolsó már nem okoz nemalvást éjjel, az eddigiek azt is okoztak. komyolan, nekem is olyan elegem van! de már ezt a kis időt csak kibírjuk... :S

2010. nov. 24. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Megszenvedjük nagyon :( Rágófogak és több szemfog is egyszerre. Volt beteg, nagyon magas lázzal,,, mert a sok fog ledöntötte az immunrendszerét :( Éjjel nem alszik, napközben nyűgös :(
2010. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,

Igaz pár év eltelt a kérdésed óta, de bízom benne, h tudsz nekem segíteni. Hasonló cipőben járunk mi is. Januárban lesz 2 éves a kislányom. Ő is minden fogánál lázas volt. Jelenleg az utolsó négy fogacskát várjuk, egyszerűen nem akarnak kibújni. Augusztus óta 6. Alkalommal szenved több napig tartó 39-40 fokos lázzal. Logikus magyarázatot a doki nem tud mondani. Kétszer voltunk vérvételen, annyit láttak, h magas a crp-je. Egy csomó antibiotikum kúrán vagyunk túl... :(

Szerinted nálatok a fogacskák okozták a bajt? Elmúltak a gyakori betegségek az összes tejfog kibújása után? Köszi!

2017. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!