Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nem tervezett volt a...

Akinek nem tervezett volt a második baba és kicsi a korkülönbség, hogy viseltétek?

Figyelt kérdés

Útban van a második, besikerült, nem is terveztük. A gyerek bölcsis. Én tavasszal mennék vissza dolgozni. 1 szobás lakásunk van (összesen, nem másfél, hanem tényleg csak 1 szoba, konyha, fürdőszoba). Autóhitelünk. A férjem minimálbéren van. Egyenlőre örülni sem tudok, bár a férjem és a család mindenben támogat. Olyan sok kétség van bennem. Hogyan fogunk elférni? Hogyan fogjuk felnevelni őket? Megint operáció (altatásban császármetszéssel szűltem). Nincs testvérem, ezért nem is tudom, lehet-e egyformán szeretni 2 gyereket. A nagyot imádom, nem akarom hogy elhanyagoltnak érezze magát.

Ha van itt valaki aki jár, járt hasonló cipőben, kérem irja meg a tapasztalatait.

Előre is köszönöm.


Anna


2010. dec. 16. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát elég változékonyan viseltem én is:-/ Kicsi a lakásunk,házfelújitás közepén állunk még most is,nem volt tervezett,nem akartam még egy császárt,az első gyerek is sok volt nekem még akkor,pedig ő tervezett volt.Ja,és azon a héten derült ki hogy terhes vagyok amikor kiderült hogy a férjemnek van egy "lelkitársa"akinek szerelmes smsket irogat...Szóval nem volt felhőtlen a boldogságom.A terhesség 75%a egy rémálom volt.Most 3 hónapos és kezdek vele megbékélni,a párommal talán rendbejönnek a dolgok,és tavasszal költözünk egy 6szobás házba.Tudom hogy lesz idő amikor nagyon fogok mindennek örülni hogy igy alakult,hidd el lassan kialakulnak a dolgok.
2010. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!