Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom kezdene bilizni, de...

Kislányom kezdene bilizni, de lehúzza a nadrágját, ráül, de fel is pattan . Szerintem hideg neki. Tudok segíteni ezen? Nem akarom hogy elmenjen a kedve.

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak előtte mindig feltetették a konvektorra :D
2011. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ma vettem elő én is a bilit, kislányommal újrakezdjük a próbálkozást. Ő is felugrik róla, én a radiátor mellé tettem, had melegedjen. :)
2011. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, jó tippek !
2011. jan. 7. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is ne tartsd hideg helyen. 2. miután kimostad, azért hogy számára megszokott legyen tarts a szobájában ott ahol ő többet van. Tanítani kell leülni a mackót a babát, titokban egy kis valamit bele ejteni és örülni annak hogy sikerült a mackónak és utána őt is így szoktatni. Ha csak egy kicsi bele ment annak örülni kell megmutatni a mackónak az apukának, és örülni hogy büszke legyen arra, hogy ő milyen ügyes.


Valószínűleg fél a bilitől későn kezdted rászoktatni azt még akkor kell amikor még pelenkás és először az öledbe aztán a szőnyegen. Nem minden gyerek szeret ismeretlenre ráülni és főleg azt a valamit... oda csurrintani.. szégyenlős vagy félős

2013. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!