Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon megviseli a gyerekeket...

Nagyon megviseli a gyerekeket a korán kelés? Minden 2. héten 6-ra kell majd beérnünk a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Nagyon nyűgös tud lenni, ha felébresztem. Jelenleg fél 10-10 körül alszik el, nem tudom, hogy állítom át a korábbi fekvésre.
2011. jan. 19. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, a 2. mondat végén kérdőjel akart lenni.
2011. jan. 19. 22:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha muszáj lesz át fog állni, mert fáradt lesz.Viszont arra készülj, hogy baromi nehéz lesz. Én magam nem tudok olyan korán kelni, bár látod, még ilyenkor fent vagyok.

Sajnálom, hogy ezt kell átélnetek, biztos nehéz lesz.

2011. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, ha dolgozni kezdek az enyém is 5.30 körül fog kelni, minden nap. Nehéz lesz, mi eddig csak a 6 órás kelést "teszteltük", az is nagy hisztivel járt. De biztosan át fognak állni, csak az első egy-két hetet kell átvészelni. Nálatok lehet annyival nehezebb lesz hogy egyik héten korán kelés, másik héten nem, így tovább tart megszokni hogy éppen melyik van. De biztosan ki fog alakulni a rutin, hiszen muszáj :(
2011. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek benneteket, egy bölcsis gyereknek 5.30-kor kelni.. Elég brutál. Ha azt vesszük, hogy egy ilyen kori picinek 10 órát legalább kell aludnia éjszaka, akkor már 7-kor le kell tedd. De biztos megszokja, a gyerekek nagyon rugalmasak. Csak az a rossz, hogy nem minden héten lesz ez.
2011. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó 7-kor na persze:)alapból 10-kor fekszik le, illetve leghamarabb 9-kor.
2011. jan. 23. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. 1 hét átszoktatni.

De ehhez az kell, hogy akkor is korán kelljetek, mikor nem kell reggel 6ra menni. Sajna nálunk is így működik. Hétvégén is kel reggel 5:30kor. El sem lehet aludni mellette :-D

Minden reggel keltsd fel úgy, mint mikor a bölcsibe kéne kelni. Altasd a bölcsis rend szerint, tehát csak ebéd után, keltsd fel déluátn 3kor.

Nálunk este 6kor vacsi, fél7kor fürdés, 7kor mese és alvás. Legkésőbb fél8kor alszik.

Ne a bölcsi idején próbáld szoktatni, mert csak ellenkezést fogsz tapasztalni.

Nálunk pl. az vélt be a reggeli hiszti ellen, hogy 5:30kor bekapcsolom a Dóra a felfedező egy epizódját. ÉS míg nézi, nyugisan felöltöztetem, megfésülöm, és én is el tudok készülni.

2011. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!