Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kruppos gyerekek anyukái!...

Kruppos gyerekek anyukái! Nálatok a gyerek hány éves korában volt az első roham? Mikorra múlt el, vagy legalább mikor nem kellett vele már kórházba mennetek?

Figyelt kérdés
Nálunk 20 hónaposan kezdődött, most három éves múlt és ez alatt az idő alatt 7-szer voltunk kórházban. A nyarat leszámítva egy-két hónapot úsztunk meg roham nélkül, az utóbbi időben kitapasztaltam, hogy melegfront idején jön elő a leggyakrabban, ilyenkor nem viszem ki.
2011. febr. 5. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak félig tudok a kérdésedre válaszolni.

Az első rohama 19 hónaposan volt a fiamnak. Olyan súlyos volt neki, hogy 1 hétig voltunk kórházban, ebből 2 nap intenzív osztály. Aztán 8 hónap múlva jött elő újból, de akkor még az ügyeletre sem kellett bevinni, és mér kúpot sem adtam neki, mert annyira nem volt vészes, 1,5 óra az ablakban, kint -15 fokkal helyre tette. Másnap gyermekorvos, kapott gyógyszert és 2 nap múlva meg is szűnt az ugatós köhögése, csak egy kis takonykór maradt még pár napig.

Most 2,5 éves, nem tudom mikor növi el. Remélem minél hamarabb.

2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 eta8007 válasza:
4 és fél évesen szünt meg, 11 hónaposan kezdődött.
2013. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!