Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt vettetek a...

Milyen cipőt vettetek a bundás csizma után? Rögtön vékony tavaszi cipőt? Vagy kb.2 hétre egy átmeneti enyhén bélelt cipőt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd a sportcipő lesz a következő.
2011. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vettem egy-egy magasszárú edzőcipőt kicsiknek (28 hónapos és 5 éves), a nagynak(8 éves) meg edzőcipőt, mert nem veszi fel a magasszárút. A kicsknek majd jövőhónapban veszek félcipőt. Álatlában, amit ilyenkor megveszek magasszárút, még ősszel jó, mielőtt csizmát vagy bakancsot vennék nekik. Így azt már akkor nem veszek.

2011. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sportcipőt vettünk neki a bakancs után. Pontosabban már felváltva viseli, mert a múlt heti hó előtt már voltak jó idők.
2011. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportcipöt,de már megvettem a szandálcipöt is.
2011. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vennék átmenetit is. Nekünk van egy bélelt meg egy béleletlen bakancsunk, és azt cserélgetjük időjárástól függően. Illetve van egy hótaposónk is, de gondolom az már nem kell.
2011. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!