Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet kapni Bellelli...

Hol lehet kapni Bellelli Giotto jeans ülést? Az a baj, hogy a webáruházak nem hoznak, csak hirdetik. Olasz gyártó.3 hetet vártam rá és mondták, hogy nincs mégsem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Barátnőm az utolsó linkről rendelte, és megkapta!Nemtudom mennyi időt várt rá, de ilyen van nekik!

2011. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos mind a babaszafarin keresztül kapják, akiktől én rendeltem. Mindegyiket felhívtam. Ők rendelik Olaszországból. Vártam rá 3 hetet miután megrendeltem, erre közölték az Olaszok most nem küldtek!!! Felháborító. Akkor miért hagyják, hogy rendelj? De ha már írtál, megkérdezhetném, hogy egyáltalán nekik bevált ez az ülés? Vagy feleslegesen lobbizok érte?:))
2011. márc. 17. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mondta nagyon jó, de a kisfiának ilyen van, és azt mondta ugyan az a 2!!mindkettőt ajánlja!!!

[link]

2011. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!