Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csípőízületi gyulladás 3...

Csípőízületi gyulladás 3 évesnél, hogy tudtátok 10 napig fektetni folyamatosan? Mi lett utána, mit csináltak vele, meggyógyult nyomtalanul?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiamnak is volt tavaly nyáron csípőizületi gyulladása,elhúzódott több hónapig.

Nagyon nehéz volt betartatni vele a fekvést,állandóan igyekeztem lekötni valamivel a figyelmét,éjszaka is a mi szobánkba vittük,nehogy felkeljen.


Szerencsére most már teljesen rendben van,június elején kezdődött tavaly a gyulladás,szeptember elejéig sántított,október végére lett csak negatív az uh.

MI már elmentünk Pestre az ORFI-ba annyira meg voltunk ijedve.


ÁLtalában egy-két hét alatt lezajlik,valószínű nálatok nem lesz olyan extrém mint nálunk volt,ha fekszik és betartja akkor meggyógyul

Nálunk az orvos egy hét fekvés után megjáratta,és uh nélkül visszaengedte az oviba,ment két hétig és újra kezdődött,ha megnézik uh-al és nem jár rajta két hétig amíg oviba járt,talán sokkal előbb túl lettünk volna rajta.


Tartsatok ki!!!Meggyógyul szépen,meglátod.

2011. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!! Hát ki vagyok teljesen mert nem fáj neki és nem érti meg hogy feküdni kell, nem bír feküdni ha fektetni akarom sír, üvölt hisztizik egész nap...csak úgy maradna fekve ha lekötözném komolyan...

Nem tudom hogyan kivitelezhető ez egy örökmozgó gyereknél, de nagyon félek hogy így járunk mint ti is ha nem fekszi ki rendesen:( Rendszeresen páros lábbal ugrál, amikor csak elfordulok egy pillanatra.

Műtéttel riogattak a dokik is.

Terhes vagyok, nem is bírom egész nap emelgetni:(( segítségem nincs aki emelgetné egész nap.

2011. márc. 26. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is örökmozgó,néha mr azt hittem megbolondulok vele,mert annyira elelnkezett a fekvés miatt már.


MOst meg panaszkodom,hogy meg nem áll egész nap :-),de inkább ez legyen,mert tavaly azt hittem sosem gyógyul meg.

2011. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok???
2011. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!