Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kreatív, játékos elfoglaltságo...

Kreatív, játékos elfoglaltságokhoz keresek ötleteket. Küldenétek linkeket ha tudtok? Szeretnék a gyerekkel minél több dolgot készíteni, minél érdekesebben eltölteni az időt ha mondjuk kint rossz az idő.

Figyelt kérdés
Ti miket szoktatok csinálni otthon?
2011. ápr. 3. 12:14
 1/8 kisnita ***** válasza:

Mennyi idős a gyereked? Az enyém most 20 hónapos, kevés dolog köti le. Mostanában elő vettük a ceruzákat, zsírkrétákat és azzal játszunk, rajzolok neki, mutogatom mi micsoda, ő is "rajzol", ez kb 10 percig érdekli utána megy és pakol...

Szoktunk dominót rakosgatni, építőzni, (én építek ő rombol) mesekönyvet nézegetünk, youtube-on gyerek dalokat hallgatunk angolul és magyarul, táncoltunk, van egy nagy platós autója abba szoktunk pakolni játékokat, vagy bele ül a gyerek és én tologatom. Mese film nem nagyon köti le. Ha picit nagyobb lesz veszek neki gyurmát hátha az érdekelné.

2011. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az én fiam 3 éves. :)

Olyan ötleteket gyűjtöttem már eddig, hogy hogyan fessünk sóval, szívószállal, üveggolyóval, mit készítsünk papír tányérból, wc papír gurigából, stb. Ezekhez szeretnék még gyűjteni párat.

A gyurmát biztosan szeretni fogja,az enyém folyton kukacokat gyártott.

2011. ápr. 3. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt ő is tudja már csinálni!


[link]

meg itt is sok kreatív dolgokat készítenek. sokat merítek tőlük!

2011. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezek jók!! Jöhetnek még bőven az ötletek!
2011. ápr. 3. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon szeretem!

2011. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Utóbbit ismertem, itt tényleg nagyon jó ötletek vannak.
2011. ápr. 5. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyan kell sóval, meg üveggolyóval festeni? :)
2011. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.
2011. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!