Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyik bili a...

Szerintetek melyik bili a jobb és miért, nektek melyik vált be? Muszáj bilire szokni minél előbb, lent.

Figyelt kérdés

Van egy sima egyszerű homok szín bilink, de nem hatja meg a gyereket, amúgy is szereti a csicsás dolgokat. Nagyon lelkes de ez a sima egyszerű bili nem hatja meg. Gondoltam veszek neki egy olyat ami felkelti az érdeklődését.

Már nem bírja a feneke a pelust egyáltalán, nagyon sokszor kakil egy nap és ha nem veszem azonnal észre, hanem úgy van 5 percig, tiszta sebes lesz a feneke. Már 2 napja nincs pelu de minden bemegy hiába ül a bilin 15-20 percenként. Elüldögél egyébként de semmi motiváció nincs. Előre is K ö szi a válaszokat.

[link]

[link]


2011. ápr. 3. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

zenélőset


idegesitő a zenéjük,de bevált...


csak később nehéz átszoktatni wc-re,mert ugye az nem zenél...

2011. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
az én pulyámnak nagyon bejön a zenélő bili. Ahogy belepisil, beindul a Lambada:) Szerintem jobb, mint a csicsás, mert van a gyereknek motivációja. Alig várjuk, hogy megszólaljon a zene! Meg van veszve utána.
2011. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hol és mennyiért vettétek a zenélő bilit?
2011. ápr. 3. 15:23
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

pulya... csodálatosan emlegeted a gyereked


Nekünk többféle bilink is volt,egyik sem érdekelte. Ő kapásból a wc-re ült.

Nem írtad mennyi idős a gyermeked. Ha még nem érett rá az idegrendszere, akkor ülhet rajta 15-20 percenként, felesleges.

2011. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
25 hónapos
2011. ápr. 3. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, de prűdek egyesek! Miért ne hívhatnám így a gyermekem? Az enyém, úgy emlegetem, ahogy akarom, pulya, kölök, manó. Minden jogom megvan hozzá. Nem látom, hol itt a hiba,, addig, míg azt nem pejoratív és nem gúnyos hangnemben teszem. Nem ettől lesz belőle államelnök.

Egyébként mi karácsonyra kaptuk mamáéktól és 1 éves kora óta ül rajta.


14 hónapos PULYA anyukája

2011. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmi,csak cicás és piros


2000ért vettem,auchanban

2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


Egyelőre nem vált be sajnos.

Az én fiamnak szerintem pont a sima egyszerű bili kéne, mert ezt bárhogy megszólaltatja csak úgy nem hogy belepisil.

2011. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk sima zöld, zenélős bilink van, egy kacsás matricával. Az Auchanban vettem akciósan 500 Ft-ért. Idegesítő a zenéje, de a gyereknek nagyon bejön, mindig vigyorog, amikor meghallja a zenét, sikerült a pisilés.

26 hónapos

2011. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk zenélös a bilink van de talán egyszer he ráült nem érdekli a zene.A WC annál inkább,mert ott megvan a magarituáléja.Felkapcsolja a villanyt ráültetem pisil ,letép egy kis papairt ,megtörli a kukit lehuzza a wc-ét.Majd lekapcsolya a villanyt,és megmossom a kis kezét.21 hónapos a kisfiam 2 hete csináljuk.
2011. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!