Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibe öltözteted 2 éves gyereke...

Mibe öltözteted 2 éves gyerekedet ebben a jó időben?

Figyelt kérdés

Próbálkozom megszokni,hogy nem kell már annyi ruha rá,de néha úgy érzem,hogy az egész ruhásszekrényét visszük magunkkal a játszótérre.:-))

Kislányom van,és nem tudom,hogy szoknyácskát,harisnyával adhatok-e már rá(nem vékony még csak a harisnya?)?Köszi a válaszokat!


2011. ápr. 4. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár most nekem éppen a kisfiam két éves, akire ilyenkor body-t, pamut felsőt, pamut nadrágot és zoknit adok, de amikor a lányaim ekkorák voltak, és ilyen szép idő volt, előfordult,hogy szoknyát adtam harisnyával:)
2011. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem adok harisnyát 20C-ban.

zokni

melegítőalsó és felső -zipzáras-

póló és bugyi.

2011. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ma délelőtt ez volt rajta:

farmer, hu body, kapucnis szabadisőfelső, zokni


de még hüvösebb volt, mint most

2011. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

az én lányom is 2 éves.Ma harisnyába és szoknyába mentünk délelőtt a városba.Ujjatlan body+ruha+egy vékony pulcsi.

Játszótérre nadrágba viszem.Az kényelmesebb.

2011. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor a harisnyával még várok egy picit.Eddig én kantáros nadrágot adtam rá,de már tegnap is sokalltam,hogy pluszban melegítse a hátát-hasát a nadrág.Ma meg még melegebb van.Köszi még egyszer!
2011. ápr. 4. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

ue

én már régóta nem adok rá harisnyát

2011. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bár 15 hónapos a lányom, én harisnyát adtam rá kantáros szoknyával+ egy hosszú ujjú body volt rajta.Még így is melege volt.De azért vittem neki egy vékony dzsekit is.Elég régóta hordom így a kiscsajomat és sosem fázott még így.Nyilván,azért nem nylon harisnyát adtam rá.
2011. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éves múlt februárban a kislányom,szoknyát én se adtam még rá harisnyával.Ma délelőtt hosszúújjú body+kis mellényke+vékony cipzáros szabadidőfelső volt rajta és vékony kordnadrág meg edzőcipő,mikor a városban voltunk.Sapit is nyári jellegűt adtam rá,nem a kötős tavaszi sapkáját.Kicsit lengedezett a szél,majdnem visszamentem a vastagabb mellényéért,de aztán nem kellett,mert nagyon meleg van.
2011. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13:40-es

ja és sapkát sem adok rá 20 fokban.

2011. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én adok rá harisnyát a nadrág alá a játszóra, de csak mert árnyékban van a homokozó, és mindig beleül. Mivel már pelenka sem kell, az sem melegíti.
2011. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!