Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik nemű gyerek válik...

Melyik nemű gyerek válik könnyebben szobatisztává?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez inkább egyén kérdése, nem azon múlik, hogy fiú-e vagy lány, hanem hogy érdekli e a téma vagy nem.

Lehet, hogy pelenkában fog számolni, de az is lehet hogy nem kell pelus 1 évesen. Ki tudja ezt, csak példálózni lehet.

2009. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiaim 2,5 éves korukra váltak szobatisztává
2009. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam egy szakkönyvben, hogy a kisfiúk általában később érnek meg a szobatisztaságra. De nem tudom, mennyire van így a "gyakorlatban". Mi még nem próbálkozunk, várunk nyárig.
2009. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lány
2009. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a lányoknak nehezebb pisilni, mert vagy le kell ülni a bilire, vagy a WC-re, vagy guggolni kell. a fiuknak meg csak le kell tolni a nacit és célozni.
2009. márc. 1. 15:51
 6/7 A kérdező kommentje:
ez a tény nem befolyásolja?
2009. márc. 2. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:

14:21!!!

Az unokahúgom lány 3 éves korában még nappal is pelenkás.

2009. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!