Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokat vártam el? Bementem...

Sokat vártam el? Bementem kisfiammmal (direkt gyalog mentünk) egy bababoltba babakocsit vásárolni. Kiválasztottam amit szerettünk volna, oda hozták. Kérdezem ezt összelehetne szerelni, mert be is ülni a kisfiam.

Figyelt kérdés
erre kedves eladó, persze csak a kerekeket kell rákattintani, és nyomja a kezembe.mire én én, segítenél?ő meg: akkor oda adom a kiállított darabot.hát mit ne mondjak,kicsit mérges lettem, de nem mutattam, mondom jó lesz persze a bemutatott darab is.sokat vártam el, hogy összeszereljék nekem a babakocsit?
2011. ápr. 14. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem vártál el sokat, viszont nem kötelesek összeszerelni neked. Végülis a kerekeket te is bepattinthattad volna, de jogos a felháborodásod.
2011. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Én még sehol nem találkoztam olyannal, hogy összeszereltek volna egy babakocsit ha van kiállított darab is - hiszen az azért van, hogy a babákat beleültessék, tologassák... Meg mondom őszintén én azon csodálkozom, hogy azt vártad el, hogy egyet összeszereljenek azért, hogy beleültesd a fiadat. Más lett volna, ha megveszed úgy állíttatod össze, de így?

Vagy félreértettem és a kiállított darabot adták el neked?

2011. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy nem is értett hozzá az eladó?

Mindenesetre a kiállított darabot csak akkor hoztam volna el, ha tökéletesen hibátlan!Szerintem ragaszkodhatsz egy új, nem kiállított kocsihoz,ha már egyszer kifizeted... nem?

2011. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem második félre értetted. Ö megvette és kérte hogy segítsenek neki össze állítani, mert abban viszi haza a gyereket.

Szerintem felesleges rajta rágnod magadat, habár én ha boltos lettem volna, tuti össze állítom ha csak ilyen egyszerü, és megmutatom minden funkcióját még plusszban, hogy aztán megint vissza egyere és nálam vegyél.

2011. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Én értem a kérdést! Venni akartál egy babakocsit de nem szerelték össze neked hogy abban hazahozhasd a fiadat, mondván akkor vidd el a kiállított darabot! Gyönyörű mondhatom! Jogos a felháborodásod!
2011. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja, igen lehet nem voltam egyértelmű.azért mentünk gyalog, hogy a babakocsival menjünk haza.már a pénztárnál volt ez az összeszerelési mizéria, tehát kedves eladó is tudta,hogy megvásároljuk.és igen a benutatott darabot vásároltuk meg.
2011. ápr. 14. 11:39
 7/16 A kérdező kommentje:
jaj, már azt hittem csak én vagyok ilyen kötözködő kedvembe, de akkor úgy látom egyetértetek velem, és jogosan mérgelődöm még mindig, ha eszembe jut.
2011. ápr. 14. 11:41
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Már értem :)

Persze, jó lesz a kiállított darab is 10% kedvezménnyel. Én biztos, hogy nem vettem volna meg "rendes" áron. Arról nem is beszélve, hogy ha most odaadta neked a kiállított darabot, akkor nem kell összeszerelnie egy másik babakocsit?

A jó eladó alapból felajánlotta volna, hogy segít összeszerelni és megmutatja rajta a dolgokat.

2011. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Az eladó lehet hogy nem is ért hozzá...
2011. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha már régóta bababoltos eladó, akkor igenis értenie kell hozzá. Ha pedig nem régóta dolgozik, akkor lehet mondani, hogy bocsi, nem értek hozzá, böngésszük át együtt a használati utasítást.
2011. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!