Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokat vártam el? Bementem...

Sokat vártam el? Bementem kisfiammmal (direkt gyalog mentünk) egy bababoltba babakocsit vásárolni. Kiválasztottam amit szerettünk volna, oda hozták. Kérdezem ezt összelehetne szerelni, mert be is ülni a kisfiam.

Figyelt kérdés
erre kedves eladó, persze csak a kerekeket kell rákattintani, és nyomja a kezembe.mire én én, segítenél?ő meg: akkor oda adom a kiállított darabot.hát mit ne mondjak,kicsit mérges lettem, de nem mutattam, mondom jó lesz persze a bemutatott darab is.sokat vártam el, hogy összeszereljék nekem a babakocsit?
2011. ápr. 14. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg ilyen dolgok mindenkivel megesnek, miért kell ezért kiírni egy kérdést? Még csak nem is volt bunkó, csupán másikat adott...
2011. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ha nem érdekel a kiírt kérdés, ne olvasd el, ne válaszólj.
2011. ápr. 14. 12:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy megkérdeztem volna tőle, hogy "ok, akkor várjak meg egy férfi vásárlót, aki segít nekem összeszerelni?" Ez csupán emberség. Olyan dolog, mint mikor valakit megkérsz, hogy segítsen a kocsit levinni a lépcsőn, azt mondja nem. Biztos, hogy ezért nem hoztam volna el a kiállított darabot, és nagyon felháborodtam volna. Kiakasztó, hogy vannak ilyen bababoltos eladók!! Meg egyébként is. Nem kell a segítségnyújtáshoz bababoltba dolgozni, emberi kötelességünk segíteni, ha megkérnek rá, nem?
2011. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

Lehet hogy te voltál bunkó. Ki tudja milyen hangnemben kérdezted, össze lehetne ezt szerelni? Segítenél? És azért kaptad a bemutató darabot.

Vagy nem fizetted még ki és úgy gondolta, hogy lehet beleülteted a gyereket és meggondolod magad, mert ott jutott eszedbe, ha itt a gyerek kipróbálod. És arra meg ott a bemutató darab.

Lehet, hogy ha ő szereli össze és kiesik belőle a gyerek, beperelheted, mert hivatkozhatsz arra, hogy a babakocsit az üzletben szerelte össze egy eladó, és a bemutató darabot pedig szervíz szerelte össze és tutira biztonságos. Otthon buherált babkocsiért mert nem vállal felelősséget.

Az biztos, nem éppen ideálisan alakult a babkocsi vásárlás. Félreértettétek egymást az eladóval.

2011. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem voltam bunkó, és mint írtam már a pénztárnál volt az affér.na, mindegy, lehet én húztam túl.
2011. ápr. 14. 21:03
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem húztad túl szerintem.Én teljesen egyet értek veled.Én is eladó voltam és tudom ez csak emberség kérdése,nem kötelesség,de ha csak rá kellett volna pattintani én simán megcsináltam volna,pláne így,hogy már ültetné bele a vásárló a gyereket,mert már alig bírja ölben tartani.Sajnos manapság ilyenek az eladók,kedvességből nem ártana vizsgáziuk.Persze ezt a kisboltokra értem,amik általában maszekok,a multik az más kérdés,ott önkiszolgálás van.

Én mégegyszer kértem volna,hogy legyen kedves segíteni!

Nem vittem volna el a kiállított darabot.Kiléptél és 2 perc múlva már az a raktári lett a kiállított darab,amihez csak 4 kattanás szükségeltetett.

2011. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!