Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS A hányásos-hamenéses...

SOS A hányásos-hamenéses vírus feltétlenül lázzal jár?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, 36,4 volt nekem is és a gyereknek is.1 nap alatt végigment rajtunk,bárnem szólom el,mert még csak 8 óra.
2011. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy cipőben járunk,az éjjel kezdődött.Mit adtál rá,milyen gyógyszert?
2011. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel banánnal meg tortabevonóval tömtük magunkat,a hányás ellen meg kákásodásig megfagyasztott teát ittunk,de csak apró kortyonként szabad inni. Ma már semmi bajunk. Kop-kop.
2011. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éjjel hányt nagyon kicsit 1x, azóta sem, de 2x volt hasmenése, láza nincs. Főtt krumpli, répát adtam neki, és sós ropit, a tejet nem kérte, nem is erőltettem. Lehet csak gyomorrontás, tegnap eléggé összeevett-ivott mindent.
2011. ápr. 17. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A férjem tegnap lett rosszul. Nincs láza, de olyan szinten hányt, és ment a hasa, hogy a kórházba kellett vinni estére. Most elköltözött az anyósomhoz, mert az orvos azt mondta, hogy nem lehet a gyerek közelében. Az orvos szerint olyan fertőző vírust szedett össze, hogy azt a gyerek nem heverné ki.

Kicsit hosszú lett. Szóval neki nincs láza.

2011. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!