Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hóhapos kisfiam este 8-kor...

22 hóhapos kisfiam este 8-kor iszik 210ml, hajnali 1-2 közt 210ml és reggel ébredéskor 210ml tejet. Van, hogy délben is 210-et. Mi a véleményetek róla? Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mire vagy kíváncsi?? Sokallod?

Lányom 19 hós, este iszik 260ml tejitalt, ha ébred éjjel van hogy 80ml-t, van hogy 150ml-t, reggel pedig nem mindig. Én úgy vagyok vele, hogy mivel van benne vitamin, nagy baja nem lehet tőle, tehát ameddig igényli, adni fogom neki.

Ha nektek a tej vált be, akkor igya azt! :-)

Ja, az ebédet is ezzel helyettesíti? Esetleg normális ebéd után iszik még ennyit?

2011. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kései Sirató ***** válasza:
Ez teljesen normális, az a jó, ha nem kell erőltetni.
2011. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem normális, hogy majdnem 2 évesen felkel éjjel enni. Vagy egy rossz szokás, vagy keveset eszik napközben, és tényleg éhes. Vizet próbáltál neki ilyenkor adni? Lehet hogy csak szomjas. Fiamnak 1,5 éves kora óta mindig ott van egy csepegésmentes pohár az ágyában, és kiszolgálja magát ha megszomjazik éjjel.
2011. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem éjszaka és napközben 22 hónaposan már nem kéne tejet igyon. Elég este és reggel 200-250 ml.
2011. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tehéntej, hanem 1 éves kortól adható tápszer.

Hát pont ezt nem tudom, hogy csak rossz szokás vagy tényleg éhes. Vannak napok amikor nagyon sokat eszik napközben és mégis kel az éjjel. Van, hogy alíg eszik, de akkor sem kel többet éjjel. Szóval nem tudom. És én is úgy gondoltam, hogy most már át kéne evés nélkül aludni az éjszakát ennyi idősen.

Vizet nem hajlandó inni, eltolja és csak sír.

2011. ápr. 17. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj, ha issza. Persze, ha neked ez nagyon terhes, és szeretnéd az éjszakai keléseket megúszni, akkor szerintem leszoktatható róla.
2011. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 23 hónapos.Reggel 240 ml milupa 1+-os tejitalt kap.Délután 1-2 körül 180 ml kakaót(2,8 as tejből és nesquik kakaóporból).

És este kap lefekvés előtt 240 ml milupa 1+-os tejitalt.

Én 1 éves kora óta nem adok neki este semmit enni,inni.Soha nem is volt gond vele szépen végig alussza az éjszakákat.Próbáld meg,hogy este nem adsz neki már tejet.

2011. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Este miért ne adjak? Akkor te is adsz? Ugyanilyen tejitalt kap az én fiam is csak 210-et.


Köszi mindenkinek a válaszokat, véleményeket.

2011. ápr. 17. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Mint írtam én hajnalba már nem adok neki semmit se inni se enni.Este 9 től reggel 8 ig nem is igényli az ételt és az italt a fiam már 1 éves kora óta.
2011. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Az én 26 hónaposom reggel iszik 210 ml kakaót, délután 6 körül is és lefekvés előtt is. De van hogy megszomajzik és akkor is kakaót kér tea helyett, olyankor adok neki.
2011. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!