Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tartottátok már a gyereketek...

Tartottátok már a gyereketek szülinapját a Mc donaldsban? Hogy zajlik? És mennyibe kerül? Milyen volt?

Figyelt kérdés

5 éves lesz 2 hét múlva, és szeretne zsúrt. A lakásunk elég kicsi lenne.

Ja, és ha zsúrt csinálok akkor a szülőket is kell "szórakoztatnom"? Nekik is kellene készülnöm valamivel?


2009. márc. 5. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Én ott dolgoztam évekig..

Ingyen van, csak ott kell fogyasztani. Ezért cserébe, kapsz egy hostesst aki játékokat talál ki a gyerekeknek és feldíszitik a termet. Nem hinném, hogy kell a felnőtteket szórakoztatni, hisz ez kicsit sem róluk szól, hanem, hogy a gyerkőcök jól érezzék magukat.

menj be a hozzátok legközelebb lévő mekibe és kérdezz rá, mennyiért kell fejenként enni és mennyi minimum létszám, mert az is változó. Arra is kérdezz rá, hogy milyen ajándékok vannak!

2009. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi évekig tartottuk ott,igaz,ennek már pár éve.2 órát tart a buli,ahol mi voltunk 11 volt a max.létszám.Kapnak egy hostesst a srácok,és ő foglalkozik velük(társasoznak,üvegre festenek,stb.)Én a szülők kajáját nem fizettem,de ha vki akart ott maradhatott és addig mi jókat dumcsiztunk(persze nem a gyerekekkel voltunk,külön ültünk,h ők ne is lássanak.)Mi általában gyerekmenüt kértünk(a bulizósoknak),mert ahhoz ugye játék is jár.A tortát ők adják,azt hiszem 2 vagy 3 féle közül választhatsz.Nálunk mindig készítettek polaroid képeket is,így örök emlék maradt a buli.Általában sapkát,pólót,zászlót,lufit kaptak ajándékba a gyerekek.
2009. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!