Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás ballagásra mit szokás...

Óvodás ballagásra mit szokás adni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még anno semmit sem kaptam. :) Nem voltam szomorú,örültem a pogácsának meg annak ,hogy megyek a suliba. Azóta megbántam. Egyébként,ha szeretnél venni valamit neki,akkor ajánlom a kifestőkönyvet ,labdát ,vagy ami érdekli őt,esetleg barbiet ,ha lány(bár én azt annyira nem ajánlom,de hátha szereti),vagy kiskocsit,ha fiú.
2011. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Azt bántam meg,hogy örültem,hogy iskolába megyek-
2011. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is most ballag,mi nem készülünk semmi felhajtásra:),nyáron lesz a szülinapja,akkor ünneplünk inkább,aznap az történik,amit ő szeretne:)!

A lakótelepen,ahol lakunk,laknak gazdagok is,ők elmennek étterembe,és a gyerek kap extra drága,extra haszontalan dolgokat,én megmondom őszintén ennek nem vagyok a híve!


Egyébként gondolom pénzt szokás adni,amiből azt vesznek a szülők a gyereknek,amit jónak látnak,vagy te megkérdezed a szülőket,hogy mit szeretnének,hogy vegyél...!

2011. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis plüss figurán kívül nem sok minden kell. Max. szülőkkel megbeszélni, hogy ha kell egy kis sütivel, itallal hozzájárulnátok a családi összejövetelhez, ha lesz! De ha közeli kisgyerekről van szó, azt is el tudom képzelni, hogy a ruhát ti álljátok, amiben ballag. (Keresztszülők esetében szokták)
2011. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly ballagott a kislányom az oviban. Szinte minden anyuka ill. rokon olyan virágcsokrot csináltatott, amiben egy plüss játék (is) volt. Más ajándékot nem láttam.
2011. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is tavaly ballagott,tolltartót tele mindennel ami csak kell,iskolatáskát,tornazsákot és hasonlókat kapott,persze ezt mind előre megbeszéltük a rokonsággal.
2011. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is ilyesmire gondoltam, hogy kis csokor plüssállattal. Valamint a ballagási ruha egy részét is besegítem. Meg hozzájárulunk a családi összejövetelhez ha lesz nekik. Egy kis hússal, vagy megvesszük ami olyan, valamint egy kis segítséggel az előkészületekhez.

Esetleg még gondoltam arra, hogy iskolakezdésre is ami olyan, megbeszélés alapján megvesszük mi. Mondjuk ezt amúgy is megtettem volna.

2011. máj. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!