Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengedjük másodikos fiunkat...

Elengedjük másodikos fiunkat 1 hetes nyári táborba?

Figyelt kérdés
8 éves, de elég önállótlan még. Néha még a fenekét is ki kell törölni.
2011. ápr. 29. 22:40
 1/9 anonim válasza:
100%
ne. csak ha nagyon menni akar.
2011. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Ő nagyon menni akar. Ezért tettük fel a kérdést, mert mi elbizonytalanodtunk.
2011. ápr. 29. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalább megtanulná kitörölni a fenekét.

De komolyan. Tanulna alapszintű önállóságot, a táborban senki nem törölgeti 8 éves gyerekek fenekét.

2011. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Tudom,hogy félted mivel kissé önállótlan,de valószínűleg pont ez a tábor fog neki adni egy "ugródeszkát",hogy végre a két lábára álljon és önállosodjon.
2011. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyobb önállóság tényleg nem ártana/ártott volna. A táborban senki sem fog utána rohanni WC papírral.... A lányom is eennyi idősen ment tavaly előtt, azóta is minden évben volt. Mesélte, hogy első után majdnem minden gyerek sírt esténként (szegény tanító néni....), de tavaly, 2.-ban már elbújtak sírni, gondolom, ciki lett volna. Idén megint megy. Felejthetetlen élmények ezek neki. Még van időtök, alapdolgokra hajtsatok rá: pl: egyedül fürdés, öltözés....
2011. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha arra gondolok hogy unokatesóm gyereke még ovis volt 6 éves, és tök egyedül elment táborba. ö volt a legkisebb. habár ismerte az összes gyereket mert egy sport körbe jártak.

én is elsösen mentem.

le kell fixálni hogy nem mentek érte.

mert annak nincs értelme hogy elengeded aztán 2 nap múlva mehettek a nyüszítö gyerekért.

2011. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem annak idején elengedtek a szüleim egy egyhetes vándortáborba. Anyukám azt mondja azóta is, hogy soha többé nem tenné, nagyon rossz döntés volt. Betegen és koszosan jöttem haza, fele cuccom meg sem volt, néhányat a kis osztálytársam táskájában találtak meg.

Igaz, szeleburdi kislány voltam, nem is csodálom, hogy így mentem haza.

Én pedagógus vagyok amúgy. A mi sulinkban mondjuk ritkábban szerveznek ekkora kisgyerekeknek ilyen tábort.

Azt hiszem, én nem engedném el a gyerekem, Majd pár év múlva.

2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Drága 21:36. Nem tudom ki vagy? Viszont ilyen, illetve nem ilyen, pont erre a válaszra vártam, hogy egy pedagógus igazoljon! Hálás köszönetem! Pusszancs!
2011. máj. 2. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:

15:18-as vagyok.

az utolsó anyukája nem bírta a tábort, ezért nem mehetett többet.


en elsös koromba voltam elöször, és én is betegen meg koszosan mentem haza, én voltam a legrendetlenebb, de köv évben már jöttek a tanárnénik hogy megyek-e megint. vándor táborba csak 3-asan mehettem.

egyszer még az orrom is betört, mert fejest ugrottam a 1m-es vízben. nem mentem hamarabb haza, ott elláttak, nem kellett korházba mennem sem.

mondjuk én rengeteget nyaraltam, az egész nyaraim arról szoltak, hogy mamámnál 2 hét, nagynénémnél 1-2 hét, aztán volt 1-2 távoli barátja anyuéknak, ahol csere gyerekek voltunk, így ott is 1-2 hét, majd minimum 1 tábor. én imádtam. otthon csak a mamival lettem volna ami elég uncsi volt.

azóta is állandóan utazom, már 19 évesen amerikába mentem, azóta is némtországban élek. anyukámékkal nagyon erös a kapcsolat, de eltudom öket hagyni, és ezt ök is megértik.

2011. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!