Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis anyukák- hogy zajlik az...

Ovis anyukák- hogy zajlik az anyák napja az óvodában? Ki lehet bírni sírás nélkül? Miben illik menni?

Figyelt kérdés

Kiscsoportos korú a lánykám,ez lesz az első anyák napja,amire megyek,és már 2 éve is,mikor erre a napra gondoltam,könnybe lábadt a szemem. Mi lesz akkor az oviban?- eddig sem voltam meghatottságtól mentes,de most a terhesség miatt még úgy se bírom megállni az olyan pillanatokat.


Előre is köszönöm a válaszokat!


21 hetes km.


2011. máj. 2. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mikor elkezdték hogy "orgona ága barackfa virága" jaj ott már majdnem..... egész addig nagynehezen bírtam sírás nélkül míg oda nem jöttek a végén egy virággal "tessék anya szeretlek" na akkor annyi lett nekem.
2011. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
ne aggódj majd utána kijózanítanak azok az anyukák akik a parkolóban már ordítoznak a picikkel.
2011. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene kibírni sírás nélkül? Nyugodtan engedd útjára a könnyeidet:) Én is mindig sírok a gyerekeim anyák napi ünnepélyén, és nálunk az összes anyuka, nagymama sír.
2011. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Persze, nyugodtan sírjál hisz annyira aranyosak!


Ha már a gyerekek kiöltöznek, akkor te is öltözz ki egy kicsit, hisz megtiszteled az alkalmat vele. A mi ovinkban amúgy lányoktól is és fiúktól is fekete szoknyát és fehér harisnyát kérnek, a lányodra is hasonló kell majd.

2011. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!


Mi az a ruhadarab,ami illik az alkalomra? Mondjuk egy farmer egy csinos felsővel,fekete cipővel megteszi? -mivel más "ünnepibb" ruha nem jön rám.

2011. máj. 2. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na,ez jó kérdés volt.A fiam majd csak szeptemberben kezdi az ovit,de tegnap nekem is eszembe jutott,hogy mi lesz majd?Most is kijöttek a könnyeim,az orgona ága...miatt.:)
2011. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!