Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3és fél éves kisfiamat rászokt...

3és fél éves kisfiamat rászoktatták a számítógépre anyósomék. Már nem tud mást csinálni náluk, sőt ott akar aludni, így éjfélig gépezhet.10 percre laknak tőlünk. Már szóltam, de süket fülek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira nem tudom megérteni az ilyen nagyszülőket, nem veszik figyelembe a kérésed?:-(

A kisfiadnak persze tetszik, mert ott meg van engedve, de szerintem nincs más választásod igazán, határozottan meg kell mondani a nagyszülőknek, hogy az unoka nem fog átmenni, ha bekapcsolják a gépet.

Nem is túl jó, hogy egy ilyen kisfiú a gép előtt ül, helyette inkább autózzon.

Próbálj meg beszélni a nagyszülőkkel, és ha nem látsz változást, akkor szerintem egy ideig ne engedd át a kisfiad. Rájönnek majd, hogy nekik ennél többet ér a kis unokájuk.

2009. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Mivel anyósodéknál sajnos süket fülekre találsz, én a helyedben hivatalos személynek, pl. gyermekorvosnak említeném meg a dolgot. Hátha tud valamit tanácsolni!
2009. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

3 és fél éves gyerek éjfélig számítógépezhet?!?!


Ez kicsit durva. Az én egyik lányom 6 lesz, a másik 9 éves múlt, de naponta fejenként kb. egy órát ülhetnek itt, és este 7 után már semmiképpen. Igaz, nálunk nincs a nagyszülőknél számítógép, anyu meg nem is szereti ezeket a dolgokat, de ilyet meg sem engedne!

Ha mégis, én nem engedném oda a fiamat. Egy 3 és fél évesnek már órák óta aludnia kellene, nem a gép előtt ülni...

Kompromisszumot kell kötni. Alkalmanként játszhat fél órát, a többi legyen inkább szabadtéri játék, labdázás, bújócska, fogócska, biciklizés stb.


Sok sikert!

2009. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!