Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már otthon szobatiszta...

Ha már otthon szobatiszta hogyan folytassam? Ha elmegyünk otthonról hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nem merek pelus nélkül elmenni otthonról, eddig csak a védőnőhöz mentünk mert ott van szűkítő. Mert azt sem tudom hogyan pisiltessem nyilvános wc-be (lány), persze ha van egyáltalán a környéken. Sokszor járunk olyan helyen ahol nem merném a fűbe pisiltetni (ha van), de wc nincs a közelben.

Ti hogyan csináltátok ezt?

Jó lenne nyárra pelus nélkül járkálni, meg strandra is sokat mennénk csak így nem tudom hogyan...


2011. máj. 11. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

azt nem írad,hogy mennyi idős!


de én úgy csináltam,hogy előtte megpisiltattam.és mindig volt nálam plusz ruha ha mégis becsurogna.és előszőr nem vittem el több órás körútra.olyan helyekre mentünk direkt mamához,ismerősökhöz.ahol tudtam,hogy van wc,mert kiváncsi voltam,hogy hogy reagál ha nem otthon pisil.ilyenkor szűkítő nélkül kell megoldani.


az én lányom 3 lesz augusztusba,és most hogy már értelmesebb,elmagyarázom neki,hogy olyan helyre megyünk ahol nincs wc,ezért mindenképpen próbáljon meg itthon pisilni.


nyilvános wc-be meg raksz rá papírt és ráülteted(persze közbe fogod)

2011. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként 2,5 éves. Az a baj, hogy ha nem ő szól csak ráültetem, akkor általában nem pisil. A délutáni alvás előtt szoktam így, nehogy bepisiljon álmában. Éjjel még szintén nem merem pelus nélkül hagyni. De nálunk is a mamáék lenne a következő próba, de nagyon közel a nyár addigra meg szeretném oldani.
2011. máj. 11. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

az éjjeli leszoktatással még várj szerintem!

majd ha már nappal megszokta,hogy nincs pelus és már nem is pisil be,akkor érdemes megpróbálkozni az éjszakaival.

de amúgy is nyáron egyszerűbb lesz a melegbe! és nyugi,nem vagytok lemaradva!

2011. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En azt csinaltam, hogy kb orankent megpisiltettem, ha mentunk valahova. 2 garnitura csere ruha mindig volt nalunk az autoban.

Egy ido utan megtanulta, hogy szolni kell.

2011. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"papírbili"

Nem tudom pontosan mi a neve, a dm-ben is lehet kapni. Nálunk még nem aktuális a dolog, de a játszótéren látom, hogy ezt hozzák magukkal az anyukák.

2011. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Várom a további tapasztalatokat :)
2011. máj. 14. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Domestos kendőt, meg a szűkítőt viszem magammal mindenhova. Nem foglal nagy helyet. A játszótérre a bilit szoktam vinni, de eddig még nem volt rá szükség, szerencsére. Ha egész napot ott vagyunk valahol, akkor a szűkítővel szépen pisil idegen wc-be is.
2011. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!